Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1359

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (25.01.2010 21:51)
    No dobra, poddaje sie :-))
  2. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 21:50)
    przystojniak, nie powiem, że nie ;)))
  3. s.wawelski
    s.wawelski (25.01.2010 21:49)
    Nooo, trzeba by ten swiat naprawic nieco :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (25.01.2010 21:48)
    Wiem o czym mowisz, ale wowczas robiac to zdjecie zupelnie o tym nie myslalem... :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (25.01.2010 21:45)
    Skoro smukle i to ja sie jeszcze zmieszcze i... poprowadze... :-)
  6. czerwony_arbuz
    czerwony_arbuz (25.01.2010 21:45)
    Fantastyczna podróż udokumentowana pięknymi zdjęciami. Pokazałeś miejsca, które są chyba nieco mniej uczęszczane przez turystów.
    Wczoraj plusowałam, a dziś mam więcej czasu, więc zabieram się za czytanie:)

    Pozdrawiam.
  7. s.wawelski
    s.wawelski (25.01.2010 21:41)
    a ja myslalem, ze chcesz nr komorki... :-)
  8. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 21:39)
    no miałeś tu... yyy... no właśnie - jaki jan chrzciciel? kto go w ogóle wymyślił? chyba irek, nie? ;)))
  9. s.wawelski
    s.wawelski (25.01.2010 21:36)
    I ponoc najbardziej stromy z wszystkich antycznych amfiteatrow w Turcji.
  10. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 21:29)
    no... smoku, nie odrobiłeś lekcji? ;) niemożliwe ;)))
    to jedna z najsłynniejszych wyroczni - można zaryzykować twierdzenie, że w czasach swojej świetności druga po delfickiej. albo nawet jej równa ;)