Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1345

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. milanello80
    milanello80 (28.01.2010 14:05)
    Smoku honduraski :) Jak zwykle można na Ciebie liczyć. Pokazujesz świat istniejący w tych piękniejszych koloraach. A każde miejsce, w którym byłeś urasta do rangi top atrakcji. Zawsze gdzieś tam o Turcji sobie marzyłem, ale nie była na pierwszych miejscach listy życzeń, odstraszały mnie ta arbska popędliwość, ortodoksyjność religijna i namolne nagabywanie. Udawadniasz, że poza miejscami turystycznymi można dostrzec prawdziwy świat arabski. Wschodnia Turcja, w czym mnie tylko utwierdzileś, jest niezwykle fascynująca.
    Gratuluję przekrojowego ujęcia :)
  2. agaxpl
    agaxpl (28.01.2010 14:01)
    i za plusy dla Wieliczki dziękuję! ;)
  3. milanello80
    milanello80 (28.01.2010 14:00)
    i pewnie tu nasze branki wzięte w jasyr dowożono :) i głowy hetmańskie też
  4. pt.janicki
    pt.janicki (28.01.2010 13:59)
    ...tak wygląda awans społeczny?
  5. milanello80
    milanello80 (28.01.2010 13:58)
    drinki kamikadze dla każdego :)
  6. milanello80
    milanello80 (28.01.2010 13:56)
    ciekawe kto by lepeij na zderzeniu wyszedł, Smok na dywanie, czy jakiś Airbus dajmy na to ? Pewnie voyagera trzeba by zapytać :)
  7. pt.janicki
    pt.janicki (28.01.2010 13:56)
    ...ciekawe, dlaczego Szwajcaria przyszła mi na myśl, ...a może ser szwajcarski?
  8. agaxpl
    agaxpl (28.01.2010 13:53)
    Witam;) Wydaje mi się, że jednak nasze trasy zetknęły się w trochę większej ilości punktów;) Ja po prostu nie ze wszystkich miejsc dodawałam tu zdjęcia;) A w Turcji byłam w 2008r.
    Pozdrawiam!
  9. pt.janicki
    pt.janicki (28.01.2010 13:51)
    ...i sprawnego kręgosłupa :-) !
  10. pt.janicki
    pt.janicki (28.01.2010 13:50)
    ...nie tylko krople drążą skały...