Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1345
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
-
i za plusy dla Wieliczki dziękuję! ;)
-
i pewnie tu nasze branki wzięte w jasyr dowożono :) i głowy hetmańskie też
-
...tak wygląda awans społeczny?
-
drinki kamikadze dla każdego :)
-
ciekawe kto by lepeij na zderzeniu wyszedł, Smok na dywanie, czy jakiś Airbus dajmy na to ? Pewnie voyagera trzeba by zapytać :)
-
...ciekawe, dlaczego Szwajcaria przyszła mi na myśl, ...a może ser szwajcarski?
-
Witam;) Wydaje mi się, że jednak nasze trasy zetknęły się w trochę większej ilości punktów;) Ja po prostu nie ze wszystkich miejsc dodawałam tu zdjęcia;) A w Turcji byłam w 2008r.
Pozdrawiam!
-
...i sprawnego kręgosłupa :-) !
-
...nie tylko krople drążą skały...
-
i za plusy dla Wieliczki dziękuję! ;)
-
i pewnie tu nasze branki wzięte w jasyr dowożono :) i głowy hetmańskie też
-
...tak wygląda awans społeczny?
-
drinki kamikadze dla każdego :)
-
ciekawe kto by lepeij na zderzeniu wyszedł, Smok na dywanie, czy jakiś Airbus dajmy na to ? Pewnie voyagera trzeba by zapytać :)
-
...ciekawe, dlaczego Szwajcaria przyszła mi na myśl, ...a może ser szwajcarski?
-
Witam;) Wydaje mi się, że jednak nasze trasy zetknęły się w trochę większej ilości punktów;) Ja po prostu nie ze wszystkich miejsc dodawałam tu zdjęcia;) A w Turcji byłam w 2008r.
Pozdrawiam! -
...i sprawnego kręgosłupa :-) !
-
...nie tylko krople drążą skały...
Gratuluję przekrojowego ujęcia :)