Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1335

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kubdu
    kubdu (03.02.2010 22:17)
    Po ogonie czy po dziobie ?
  2. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:08)
    To na tym, ale zaraz przegladne reszte zdjec!!!
  3. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:06)
    Jak ktos ma duze kieszenie...
  4. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:05)
    Nie, to widownia :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:03)
    i te wierne oczeta :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:02)
    Bardziej niemieckie :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:01)
    :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:00)
    Dla zabawy dalem taki komentarz, ale pewien Brazylijczyk bardzo sie obruszyl na taki komentarz i mi napisal, zebym takich rzeczy nie propagowal, bo to kompletna bzdura... No i badz tu czlowieku madry :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 21:58)
    Owszem, jak najbardziej prawidlowo. Manaus lezy de facto nad Rio Negro, a dopiero okolo 50 km ponizej obie rzeki sie lacza tworzac Amazonke. Wczesniej prawy doplyw nazywa sie Salimoes, a jej gorny bieg Ucayali. Akurat nei zamiscilem tu zadnych zdjec z tego miejsca, gdzie obie rzeki sie lacza, ale jest to na moim filmie o Amazonii (powyzej link) - zapraszam :-)
  10. kubdu
    kubdu (03.02.2010 21:53)
    Smoku, poprawiam opaleniznę, ale niestety (przyznaję to z bólem) nie załapałam się w kadr.