Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1331
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
-
Dzień dobry :D
-
Juz ide :-)
-
Smoku mówimy o Tobie pod samolotami u Edyty, wypowiesz się ?
-
Jak na parkingu w centrum Krakowa...
-
A jakze, jeszcze jeszcze!! Nam nigdy nie jest za malo...ogladania :-))
-
Ipanmniema.
-
fajne ma imię ta baba: Ipanema :D
-
Ta naogladąliście się baby do znudzenia. Jeszcze ?
-
Smoku!
Bardzo dziękuję za inspirację do podróży. Było wspaniale. Zaskoczyło mnie dużo rzeczy, bo przyznaję spodziewałem się mniej.... Ekwador jest bardzo ciekawym krajem i wartym poznania i bycia dłużej. Aż żal było wracać.
Dzięki za kibicowanie wyprawie :) Dorzucam troszkę zdjęć...
-
Dzień dobry :D
-
Juz ide :-)
-
Smoku mówimy o Tobie pod samolotami u Edyty, wypowiesz się ?
-
Jak na parkingu w centrum Krakowa...
-
A jakze, jeszcze jeszcze!! Nam nigdy nie jest za malo...ogladania :-))
-
Ipanmniema.
-
fajne ma imię ta baba: Ipanema :D
-
Ta naogladąliście się baby do znudzenia. Jeszcze ?
-
Smoku!
Bardzo dziękuję za inspirację do podróży. Było wspaniale. Zaskoczyło mnie dużo rzeczy, bo przyznaję spodziewałem się mniej.... Ekwador jest bardzo ciekawym krajem i wartym poznania i bycia dłużej. Aż żal było wracać.
Dzięki za kibicowanie wyprawie :) Dorzucam troszkę zdjęć...
Codziennie wstawałem po 4 do pracy, to i się przyzwyczaiłem do wczesnego wstawania (nawet jak dzisiaj mam na 9, alb o - o zgrozo - w weekendy...)