Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1331

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (12.02.2010 6:41)
    ano ranny - nadgarstki mi się uszkodziły :P
    Codziennie wstawałem po 4 do pracy, to i się przyzwyczaiłem do wczesnego wstawania (nawet jak dzisiaj mam na 9, alb o - o zgrozo - w weekendy...)
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (12.02.2010 6:02)
    Dzień dobry :D
  3. s.wawelski
    s.wawelski (11.02.2010 22:48)
    Juz ide :-)
  4. voyager747
    voyager747 (11.02.2010 22:39)
    Smoku mówimy o Tobie pod samolotami u Edyty, wypowiesz się ?
  5. s.wawelski
    s.wawelski (11.02.2010 22:37)
    Jak na parkingu w centrum Krakowa...
  6. s.wawelski
    s.wawelski (11.02.2010 22:36)
    A jakze, jeszcze jeszcze!! Nam nigdy nie jest za malo...ogladania :-))
  7. kubdu
    kubdu (11.02.2010 21:40)
    Ipanmniema.
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.02.2010 17:54)
    fajne ma imię ta baba: Ipanema :D
  9. kubdu
    kubdu (11.02.2010 17:34)
    Ta naogladąliście się baby do znudzenia. Jeszcze ?
  10. dino
    dino (10.02.2010 0:10)
    Smoku!

    Bardzo dziękuję za inspirację do podróży. Było wspaniale. Zaskoczyło mnie dużo rzeczy, bo przyznaję spodziewałem się mniej.... Ekwador jest bardzo ciekawym krajem i wartym poznania i bycia dłużej. Aż żal było wracać.

    Dzięki za kibicowanie wyprawie :) Dorzucam troszkę zdjęć...