Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1308
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Mapka odwiedzonych miejsc robi spore wrazenie , ile czasu ci to zajelo ?
-
Dzięki za niezwykle sympatyczny komentarz. Na razie jestem na etapie porządkowania chaosu, ale jak zrobię porządek u siebie, to będę metodycznie przeszukiwał innych :-). Pozdrawiam
-
Dziekuje Ci za mile slowa :-) Nad brakiem polskich czcinek sam ubolewam.... Wic w tym, ze glownie pracaje na Macu, a ten ma tylko kilka - nie wszystkie, ponadto kompletnie zmienia mi klawiature, co praktycznie uniemozliwia pisanie na dluzsza mete :-((
-
Smoku, dzięki za miłe słowa w temacie Kiwilandu :)
bArtek
-
Urokliwa ta Japonia. I chylę czoła przed Twoimi zdolnościami reporterskimi (przydałyby się jeno polskie czcionki..) :)
-
genialne!
-
fantastyczny klimat
-
hejka Smoku,
mam nadzieję, że w trakcie wernisażu pod rondem czerwonego sombrera będą się unosić smocze fluidy pozytywnej energii.
Póki co, najwięcej pracy włożył Dinuś, pracując nad naszymi zdjęciami, no i ma dobre układy z Dyrekcją i niektórymi mediami, co mi niestety nie wychodzi. Piękny jest również pomysł bloga, bo dzięki niemu wszyscy forumowicze wiedzą więcej o wystawie.
Nie należy zapominać o Dingo11, która podjęła się zrobienia plakatu.
W tym tygodniu zdjęcia dotrą do mnie i zaczniemy je, z Renatką, podklejać.
pozdrawiam
iwona
-
Slady ewidentnie sa, ale tynku juz niewiele zostalo, wiec pewnie sie juz nigdy wiecej nie odtworzy...
-
Bedziesz mial jeszcze nastepne okazje :-)
-
Mapka odwiedzonych miejsc robi spore wrazenie , ile czasu ci to zajelo ?
-
Dzięki za niezwykle sympatyczny komentarz. Na razie jestem na etapie porządkowania chaosu, ale jak zrobię porządek u siebie, to będę metodycznie przeszukiwał innych :-). Pozdrawiam
-
Dziekuje Ci za mile slowa :-) Nad brakiem polskich czcinek sam ubolewam.... Wic w tym, ze glownie pracaje na Macu, a ten ma tylko kilka - nie wszystkie, ponadto kompletnie zmienia mi klawiature, co praktycznie uniemozliwia pisanie na dluzsza mete :-((
-
Smoku, dzięki za miłe słowa w temacie Kiwilandu :)
bArtek -
Urokliwa ta Japonia. I chylę czoła przed Twoimi zdolnościami reporterskimi (przydałyby się jeno polskie czcionki..) :)
-
genialne!
-
fantastyczny klimat
-
hejka Smoku,
mam nadzieję, że w trakcie wernisażu pod rondem czerwonego sombrera będą się unosić smocze fluidy pozytywnej energii.
Póki co, najwięcej pracy włożył Dinuś, pracując nad naszymi zdjęciami, no i ma dobre układy z Dyrekcją i niektórymi mediami, co mi niestety nie wychodzi. Piękny jest również pomysł bloga, bo dzięki niemu wszyscy forumowicze wiedzą więcej o wystawie.
Nie należy zapominać o Dingo11, która podjęła się zrobienia plakatu.
W tym tygodniu zdjęcia dotrą do mnie i zaczniemy je, z Renatką, podklejać.
pozdrawiam
iwona -
Slady ewidentnie sa, ale tynku juz niewiele zostalo, wiec pewnie sie juz nigdy wiecej nie odtworzy...
-
Bedziesz mial jeszcze nastepne okazje :-)