Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1308

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. hatak28
    hatak28 (19.04.2010 21:31)
    Mapka odwiedzonych miejsc robi spore wrazenie , ile czasu ci to zajelo ?
  2. city_hopper
    city_hopper (19.04.2010 16:46)
    Dzięki za niezwykle sympatyczny komentarz. Na razie jestem na etapie porządkowania chaosu, ale jak zrobię porządek u siebie, to będę metodycznie przeszukiwał innych :-). Pozdrawiam
  3. s.wawelski
    s.wawelski (19.04.2010 16:21)
    Dziekuje Ci za mile slowa :-) Nad brakiem polskich czcinek sam ubolewam.... Wic w tym, ze glownie pracaje na Macu, a ten ma tylko kilka - nie wszystkie, ponadto kompletnie zmienia mi klawiature, co praktycznie uniemozliwia pisanie na dluzsza mete :-((
  4. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (19.04.2010 15:59)
    Smoku, dzięki za miłe słowa w temacie Kiwilandu :)
    bArtek
  5. ye2bnik
    ye2bnik (19.04.2010 15:15)
    Urokliwa ta Japonia. I chylę czoła przed Twoimi zdolnościami reporterskimi (przydałyby się jeno polskie czcionki..) :)
  6. ye2bnik
    ye2bnik (19.04.2010 15:03)
    genialne!
  7. ye2bnik
    ye2bnik (19.04.2010 13:55)
    fantastyczny klimat
  8. iwonka55h
    iwonka55h (19.04.2010 9:59)
    hejka Smoku,
    mam nadzieję, że w trakcie wernisażu pod rondem czerwonego sombrera będą się unosić smocze fluidy pozytywnej energii.
    Póki co, najwięcej pracy włożył Dinuś, pracując nad naszymi zdjęciami, no i ma dobre układy z Dyrekcją i niektórymi mediami, co mi niestety nie wychodzi. Piękny jest również pomysł bloga, bo dzięki niemu wszyscy forumowicze wiedzą więcej o wystawie.
    Nie należy zapominać o Dingo11, która podjęła się zrobienia plakatu.
    W tym tygodniu zdjęcia dotrą do mnie i zaczniemy je, z Renatką, podklejać.
    pozdrawiam
    iwona
  9. s.wawelski
    s.wawelski (18.04.2010 21:58)
    Slady ewidentnie sa, ale tynku juz niewiele zostalo, wiec pewnie sie juz nigdy wiecej nie odtworzy...
  10. s.wawelski
    s.wawelski (18.04.2010 21:56)
    Bedziesz mial jeszcze nastepne okazje :-)