Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1306
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
dzięki za plusa ,dla majowych plażowiczów
-
Smoku, dzięki za przypomnienie o Twoim Meksyku - bardzo chętnie sobie poczytam. Bardzo lubię Twoje zdjęcia i opowiadania:) - tym bardziej, że w sumie moja ubiegłoroczna podróż była przecież pod wpływem Twoich wskazówek:)
Do Meksyku wcale się nie wybierałam, tylko akurat bilety były tanie.... a teraz, im więcej czytam tym bardziej mi się podoba.
Nie piekły Cię wczoraj uszy? Bo wspominaliśmy o Tobie na wystawie Kolumbera:D
-
dzieki Ci smoku za kolejne odwiedziny i plusiki :-))
-
Smoku:)))
Cieszę się,że spodobała Ci się Bociania Stolica:)))
-
Wielkie dzięki za plusiki za tureckie fotki. Cieszę się że się podobały :))) POzdrawiam!
-
Smoku, bardzo ciesze sie, ze Guayaquil podobalo Ci sie i dziekuje za wszystkie plusiki :)
-
Raz jeszcze dzięki za miłą ocenę krainy Oz, bArtek
-
Smoku, dzięki za uwagi do krainy Oz. Opisy nieco pozmieniałem aby nie było konfuzji.
Pzdr/bArtek
-
Dziękuję za kolejne odwiedziny i plusiki!
-
Wiem, wiem... tyle czlowiek, tfu, smok ma pobratymcow na calym swiecie, ze czasu na inne rzeczy zaczyna brakowac... :-)
-
dzięki za plusa ,dla majowych plażowiczów
-
Smoku, dzięki za przypomnienie o Twoim Meksyku - bardzo chętnie sobie poczytam. Bardzo lubię Twoje zdjęcia i opowiadania:) - tym bardziej, że w sumie moja ubiegłoroczna podróż była przecież pod wpływem Twoich wskazówek:)
Do Meksyku wcale się nie wybierałam, tylko akurat bilety były tanie.... a teraz, im więcej czytam tym bardziej mi się podoba.
Nie piekły Cię wczoraj uszy? Bo wspominaliśmy o Tobie na wystawie Kolumbera:D -
dzieki Ci smoku za kolejne odwiedziny i plusiki :-))
-
Smoku:)))
Cieszę się,że spodobała Ci się Bociania Stolica:))) -
Wielkie dzięki za plusiki za tureckie fotki. Cieszę się że się podobały :))) POzdrawiam!
-
Smoku, bardzo ciesze sie, ze Guayaquil podobalo Ci sie i dziekuje za wszystkie plusiki :)
-
Raz jeszcze dzięki za miłą ocenę krainy Oz, bArtek
-
Smoku, dzięki za uwagi do krainy Oz. Opisy nieco pozmieniałem aby nie było konfuzji.
Pzdr/bArtek -
Dziękuję za kolejne odwiedziny i plusiki!
-
Wiem, wiem... tyle czlowiek, tfu, smok ma pobratymcow na calym swiecie, ze czasu na inne rzeczy zaczyna brakowac... :-)