Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1306

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. mj1945
    mj1945 (03.05.2010 10:17)
    dzięki za plusa ,dla majowych plażowiczów
  2. amused.to.death
    amused.to.death (02.05.2010 22:25)
    Smoku, dzięki za przypomnienie o Twoim Meksyku - bardzo chętnie sobie poczytam. Bardzo lubię Twoje zdjęcia i opowiadania:) - tym bardziej, że w sumie moja ubiegłoroczna podróż była przecież pod wpływem Twoich wskazówek:)
    Do Meksyku wcale się nie wybierałam, tylko akurat bilety były tanie.... a teraz, im więcej czytam tym bardziej mi się podoba.

    Nie piekły Cię wczoraj uszy? Bo wspominaliśmy o Tobie na wystawie Kolumbera:D
  3. mapew
    mapew (02.05.2010 9:38)
    dzieki Ci smoku za kolejne odwiedziny i plusiki :-))
  4. chlop2009
    chlop2009 (30.04.2010 19:14)
    Smoku:)))
    Cieszę się,że spodobała Ci się Bociania Stolica:)))
  5. ewa.16
    ewa.16 (30.04.2010 0:16)
    Wielkie dzięki za plusiki za tureckie fotki. Cieszę się że się podobały :))) POzdrawiam!
  6. mapew
    mapew (28.04.2010 22:31)
    Smoku, bardzo ciesze sie, ze Guayaquil podobalo Ci sie i dziekuje za wszystkie plusiki :)
  7. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (26.04.2010 6:49)
    Raz jeszcze dzięki za miłą ocenę krainy Oz, bArtek
  8. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (25.04.2010 8:39)
    Smoku, dzięki za uwagi do krainy Oz. Opisy nieco pozmieniałem aby nie było konfuzji.
    Pzdr/bArtek
  9. anna.wujec
    anna.wujec (24.04.2010 12:55)
    Dziękuję za kolejne odwiedziny i plusiki!
  10. s.wawelski
    s.wawelski (24.04.2010 5:22)
    Wiem, wiem... tyle czlowiek, tfu, smok ma pobratymcow na calym swiecie, ze czasu na inne rzeczy zaczyna brakowac... :-)