Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1307

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. zfiesz
    zfiesz (24.04.2010 0:34)
    smoku... meksyk czy walia? ważne żeby był "fan";-) cieszę się, że ci się podobało. nie zapominaj, że walia to też kraina smoka! może warto odwiedzić strony dalekich krewnych?;-)
  2. pt.janicki
    pt.janicki (23.04.2010 15:16)
    Niech żyją Smoki i duzi chłopcy!
    ...dzięki Smoku!
  3. voyager747
    voyager747 (22.04.2010 16:35)
    dzięki
  4. mj1945
    mj1945 (21.04.2010 19:41)
    Dziękuję za weneckie plusy.
  5. s.wawelski
    s.wawelski (21.04.2010 19:14)
    Chciales i jak najbardziej Ci sie to udalo!! :-)
  6. dino
    dino (21.04.2010 16:01)
    Smoku, dziękuję za uznanie mojej pracy. Chciałem zrobić coś fajnego...
  7. rebel.girl
    rebel.girl (20.04.2010 21:16)
    smoku, smoku - w jakie ikony klikałeś, że mnie przyciągnąłeś (bądź vice versa)? bo coś nieprzytomna dziś jestem...
  8. ye2bnik
    ye2bnik (20.04.2010 11:12)
    oj jeszcze sporo do oglądania u Ciebie przede mną. Systematycznie będę się zagłębiał :)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (20.04.2010 6:53)
    Dziekuje! To mile z Twoje strony :-) Kiedys na innym forum te zdjecia nie byly zbyt przychylnie przyjete, wiec tym bardziej sprawiles mi przyjemnosc :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (20.04.2010 0:18)
    Prawie co roku cos tam dokladam nowego tak gdzies od 30 lat :-)