Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1305
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
helloł Smoku!
-
poświęciłam i jeszcze nie skończyłam....;)
-
To jakies okolo 100 km z Oaxaca, wiec pewnego dnia wynajmij sobie samochod i zrob mala wycieczke. Wtedy jechalo sie jeszcze z 20 km malownicza waska zwirowa drozka w gorach... Przy okazji zobacz jeszcze Mitle i Yagul, bo sa po drodze :-)
-
hmmm... w sumie będę w okolicy to może się uda zobaczyć:)
-
Farba jeszcze z niego zeszla... :-)
-
no prosze, te same ptaszki, te same pytania i skojarzenia. Choc ten jest jakby lepiej pomalowany... ;-)))
-
no fajnie, to bede obserwowal tez youtube :-)
Zdjecia z Maroka juz ogladalem, teraz potrzebuje mozliwosc dawania na nie plusikow :)
A na opis tez juz sie ciesze :)
-
Zdjecia, jak juz sam wiesz, sa w zasadzie gotowe, ale jeszcze nie zaczalem pracowac nad tekstem. Wyznaczylem sobie termin na ukonczenie filmu z Meksyku i temu poswiecam w tej chwili najwiecej uwagi. Jeden odcinek juz skonczylem i za pare dni wsadze go na youtube... Ale nadal mi pozostalo do zrobienia 4. W ramach przeczyszczenia sobie glowy zaczne pracowac nad tekstem z Maroka, to wtedy wsadze calosc na Kolumbera :-)
-
smoku, serdecznie dziekuje Ci za odwiedziny w Keukenhof i plusiki. A jak tam Maroko? :)
-
serdecznie dziękuję za odwiedziny w Egipcie :)
-
helloł Smoku!
-
poświęciłam i jeszcze nie skończyłam....;)
-
To jakies okolo 100 km z Oaxaca, wiec pewnego dnia wynajmij sobie samochod i zrob mala wycieczke. Wtedy jechalo sie jeszcze z 20 km malownicza waska zwirowa drozka w gorach... Przy okazji zobacz jeszcze Mitle i Yagul, bo sa po drodze :-)
-
hmmm... w sumie będę w okolicy to może się uda zobaczyć:)
-
Farba jeszcze z niego zeszla... :-)
-
no prosze, te same ptaszki, te same pytania i skojarzenia. Choc ten jest jakby lepiej pomalowany... ;-)))
-
no fajnie, to bede obserwowal tez youtube :-)
Zdjecia z Maroka juz ogladalem, teraz potrzebuje mozliwosc dawania na nie plusikow :)
A na opis tez juz sie ciesze :) -
Zdjecia, jak juz sam wiesz, sa w zasadzie gotowe, ale jeszcze nie zaczalem pracowac nad tekstem. Wyznaczylem sobie termin na ukonczenie filmu z Meksyku i temu poswiecam w tej chwili najwiecej uwagi. Jeden odcinek juz skonczylem i za pare dni wsadze go na youtube... Ale nadal mi pozostalo do zrobienia 4. W ramach przeczyszczenia sobie glowy zaczne pracowac nad tekstem z Maroka, to wtedy wsadze calosc na Kolumbera :-)
-
smoku, serdecznie dziekuje Ci za odwiedziny w Keukenhof i plusiki. A jak tam Maroko? :)
-
serdecznie dziękuję za odwiedziny w Egipcie :)