Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1305

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.05.2010 22:29)
    helloł Smoku!
  2. monika4u
    monika4u (07.05.2010 8:41)
    poświęciłam i jeszcze nie skończyłam....;)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (07.05.2010 6:58)
    To jakies okolo 100 km z Oaxaca, wiec pewnego dnia wynajmij sobie samochod i zrob mala wycieczke. Wtedy jechalo sie jeszcze z 20 km malownicza waska zwirowa drozka w gorach... Przy okazji zobacz jeszcze Mitle i Yagul, bo sa po drodze :-)
  4. amused.to.death
    amused.to.death (07.05.2010 0:56)
    hmmm... w sumie będę w okolicy to może się uda zobaczyć:)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (06.05.2010 21:33)
    Farba jeszcze z niego zeszla... :-)
  6. mapew
    mapew (06.05.2010 17:04)
    no prosze, te same ptaszki, te same pytania i skojarzenia. Choc ten jest jakby lepiej pomalowany... ;-)))
  7. mapew
    mapew (05.05.2010 17:55)
    no fajnie, to bede obserwowal tez youtube :-)
    Zdjecia z Maroka juz ogladalem, teraz potrzebuje mozliwosc dawania na nie plusikow :)
    A na opis tez juz sie ciesze :)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (05.05.2010 17:45)
    Zdjecia, jak juz sam wiesz, sa w zasadzie gotowe, ale jeszcze nie zaczalem pracowac nad tekstem. Wyznaczylem sobie termin na ukonczenie filmu z Meksyku i temu poswiecam w tej chwili najwiecej uwagi. Jeden odcinek juz skonczylem i za pare dni wsadze go na youtube... Ale nadal mi pozostalo do zrobienia 4. W ramach przeczyszczenia sobie glowy zaczne pracowac nad tekstem z Maroka, to wtedy wsadze calosc na Kolumbera :-)
  9. mapew
    mapew (05.05.2010 17:38)
    smoku, serdecznie dziekuje Ci za odwiedziny w Keukenhof i plusiki. A jak tam Maroko? :)
  10. siuniek
    siuniek (03.05.2010 22:06)
    serdecznie dziękuję za odwiedziny w Egipcie :)