Otrzymane komentarze dla użytkownika arnold.layne, strona 267

Przejdź do głównej strony użytkownika arnold.layne

  1. powsinoga45
    powsinoga45 (03.04.2010 21:00)
    "Przeżyłem" - tytuł książki.
  2. powsinoga45
    powsinoga45 (03.04.2010 20:54)
    Już wiem. Napisałam przed 'wejściem' do zdjęć.
  3. powsinoga45
    powsinoga45 (03.04.2010 20:53)
    Arnoldzie, a który to cmentarz? Przy Okopowej, na (chyba) Bródnie czy inny? Pytam, bo nie znam zbytnio Warszawy; na tym pierwszym byłam kiedyś. Cmentarze to jedne z moich ulubionych miejsc. Smutnych, ale jednak ulubionych.
  4. kubdu
    kubdu (02.04.2010 23:17)
    Dziękuję za życzenia ! Ciepłych i radosnych świąt Wielkanocnych !
  5. smyczek1974
    smyczek1974 (02.04.2010 6:44)
    Dziekuje za zyczonka i Tobie również zycze spokojnych i obfitych.....:-)
  6. city_hopper
    city_hopper (01.04.2010 23:19)
    arnold, co zrobiłeś temu pieskowi ;-)
  7. kubdu
    kubdu (01.04.2010 23:08)
    Albo zemdlał.
    Pan Layne próbuje to "fizycznie" uzasadnić, a więc istnieje podejrzenie, że siły fizycznej użył. No, naturalnie.
    I prawo załamał.
  8. city_hopper
    city_hopper (01.04.2010 22:46)
    Jeszcze raz podziękowania za odwiedziny i życzenia :-)
  9. arnold.layne
    arnold.layne (01.04.2010 22:13)
    Za aparatem też były widoki, tyle, że zadnie :-)
  10. arnold.layne
    arnold.layne (01.04.2010 21:58)
    A diabli wiedzą kogo szukają ;-)