Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2899

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:34)
    Renata dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:34)
    dzięki :)
  3. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:31)
    manki dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:08)
    tak, tylko duży wiatr i z 14 stopni C było, dzięki
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (23.05.2009 20:03)
    dzisiaj pogoda chociaż zmienna jak nie wiem co - jest bardzo malownicza :)) na wschodzie niebo zaciągnięte ciężkimi, czarnymi, burzowymi chmurami, od zachodu zaś wszystko oświetla słońce :) Pięknie wtedy wygląda wschodnia strona :D ładny kontrast i wyraźne kolorki :))
    przyznam się - uwielbiam taką pogodę :) zwłaszcza nad jeziorem - czuć wiatr we włosach i zapach wody :D

    zrobiłem nawet kilka fotek z dachu :P
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (23.05.2009 19:57)
    Takie właśnie maluszki startowały nade mną jak przed sesją chodziłem z książkami na murawę lotniska na Dajtkach i się uczyłem do egzaminu :P
    Zaznaczam - przebywałem w bezpiecznym miejscu :P
  7. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 19:47)
    Tak chmurki były super, ale co chwilę padało :) dzięki
  8. iwonka55h
    iwonka55h (23.05.2009 19:46)
    dzięki, ładnie wygląda na tle chmurek...
  9. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 19:35)
    zdecydowanie tak :) dzięki
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (23.05.2009 19:21)
    zdecydowanie winglety - prócz poprawy osiągów - dodają uroku :)))