Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2899
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Renata dzięki
-
dzięki :)
-
manki dzięki
-
tak, tylko duży wiatr i z 14 stopni C było, dzięki
-
dzisiaj pogoda chociaż zmienna jak nie wiem co - jest bardzo malownicza :)) na wschodzie niebo zaciągnięte ciężkimi, czarnymi, burzowymi chmurami, od zachodu zaś wszystko oświetla słońce :) Pięknie wtedy wygląda wschodnia strona :D ładny kontrast i wyraźne kolorki :))
przyznam się - uwielbiam taką pogodę :) zwłaszcza nad jeziorem - czuć wiatr we włosach i zapach wody :D
zrobiłem nawet kilka fotek z dachu :P
-
Takie właśnie maluszki startowały nade mną jak przed sesją chodziłem z książkami na murawę lotniska na Dajtkach i się uczyłem do egzaminu :P
Zaznaczam - przebywałem w bezpiecznym miejscu :P
-
Tak chmurki były super, ale co chwilę padało :) dzięki
-
dzięki, ładnie wygląda na tle chmurek...
-
zdecydowanie tak :) dzięki
-
zdecydowanie winglety - prócz poprawy osiągów - dodają uroku :)))
-
Renata dzięki
-
dzięki :)
-
manki dzięki
-
tak, tylko duży wiatr i z 14 stopni C było, dzięki
-
dzisiaj pogoda chociaż zmienna jak nie wiem co - jest bardzo malownicza :)) na wschodzie niebo zaciągnięte ciężkimi, czarnymi, burzowymi chmurami, od zachodu zaś wszystko oświetla słońce :) Pięknie wtedy wygląda wschodnia strona :D ładny kontrast i wyraźne kolorki :))
przyznam się - uwielbiam taką pogodę :) zwłaszcza nad jeziorem - czuć wiatr we włosach i zapach wody :D
zrobiłem nawet kilka fotek z dachu :P -
Takie właśnie maluszki startowały nade mną jak przed sesją chodziłem z książkami na murawę lotniska na Dajtkach i się uczyłem do egzaminu :P
Zaznaczam - przebywałem w bezpiecznym miejscu :P -
Tak chmurki były super, ale co chwilę padało :) dzięki
-
dzięki, ładnie wygląda na tle chmurek...
-
zdecydowanie tak :) dzięki
-
zdecydowanie winglety - prócz poprawy osiągów - dodają uroku :)))