Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2887
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Renata dzięki
-
msbuzia dzięki :)
-
Sławku, faunie i florze podziękuj ode mnie za pozowanie:))
-
trzeba się spieszyć :) ponoć jadalne są tylko zbierane w maju :)
-
te z muszla najladniejsze
-
no nie wiem, nie próbowałem i jakoś tak mnie nie ciągnie za bardzo :)
dzięki, jakby co, to wiem gdzie są :)
-
mi najbardziej smakują z lekkim sosikiem czosnkowym :)
-
dzięki
-
po wypadku boję się autem jechać 130 km/h, a co dopiero 850 km/h... :P dobrze, że na 11 km nie ma drzew :P
-
co "Migawki znad trawki" ???
-
Renata dzięki
-
msbuzia dzięki :)
-
Sławku, faunie i florze podziękuj ode mnie za pozowanie:))
-
trzeba się spieszyć :) ponoć jadalne są tylko zbierane w maju :)
-
te z muszla najladniejsze
-
no nie wiem, nie próbowałem i jakoś tak mnie nie ciągnie za bardzo :)
dzięki, jakby co, to wiem gdzie są :) -
mi najbardziej smakują z lekkim sosikiem czosnkowym :)
-
dzięki
-
po wypadku boję się autem jechać 130 km/h, a co dopiero 850 km/h... :P dobrze, że na 11 km nie ma drzew :P
-
co "Migawki znad trawki" ???