Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2887

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 19:36)
    Renata dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 19:36)
    msbuzia dzięki :)
  3. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (25.05.2009 18:21)
    Sławku, faunie i florze podziękuj ode mnie za pozowanie:))
  4. renataglin
    renataglin (25.05.2009 17:58)
    trzeba się spieszyć :) ponoć jadalne są tylko zbierane w maju :)
  5. msbuzia
    msbuzia (25.05.2009 17:55)
    te z muszla najladniejsze
  6. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 17:49)
    no nie wiem, nie próbowałem i jakoś tak mnie nie ciągnie za bardzo :)
    dzięki, jakby co, to wiem gdzie są :)
  7. sagnes80
    sagnes80 (25.05.2009 12:09)
    mi najbardziej smakują z lekkim sosikiem czosnkowym :)
  8. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 10:22)
    dzięki
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.05.2009 8:32)
    po wypadku boję się autem jechać 130 km/h, a co dopiero 850 km/h... :P dobrze, że na 11 km nie ma drzew :P
  10. dino
    dino (25.05.2009 2:25)
    co "Migawki znad trawki" ???