Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2886

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:40)
    Renata, Iwonka, Krzychu dzięki, poleciał sobie :)
  2. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:39)
    Edyta, uratowałaś to zdjęcie przed skasowaniem :) dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:38)
    Samolotowy i ślimakowy :)
  4. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:33)
    Sporo padało i się zazieleniło ostatnio :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:31)
    Edyta wygrzebała z z archiwum zdjęcie :) dzięki !
  6. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:29)
    Mimbla dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:28)
    Miejsce jest niesamowite, zdjęcie już nie :)
    Dzięki
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (25.05.2009 21:10)
    Niesamowite zdjecie ...
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.05.2009 20:46)
    Doberek, Samolotowy Sławku ;D
  10. s.wawelski
    s.wawelski (25.05.2009 20:45)
    Ale zielono!!