Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2885
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki za +++ :)
-
Voyager, dziękuję serdecznie za wszystkie +++:)
I pozdrawiam:)
-
dziękuję za plusy i pozdrawiam
-
Teraz nigdzie nie jeżdżę, to pstrykam u nas :)
-
Witaj Sławku. Ostatnio brakuje mi ciągle wolnego czasu i przez to nie mogę oglądać tych pięknych zdjęć wstawianych przez Kolumberowiczów. Ale zwróciłam uwagę, na Twoje zdjęcia z Warszawy. To niezły pomysł, żeby przybliżyć nam Stolicę. Ja tak jak chyba przeciętny Polak tylko rozpoznałabym na zdjęciach Łazienki, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Zamkowy no i Pałac Kultury!
-
lepiej późno niż wcale, jak mawiają :)) kruffeczka dzięki.
-
tak, trzeba z aparatem w ręku spać :)
-
burza - temat na czasie przy obecnej pogodzie wiosennej :)
-
Mimbla dzięki :)
-
dzięki :)
-
dzięki za +++ :)
-
Voyager, dziękuję serdecznie za wszystkie +++:)
I pozdrawiam:) -
dziękuję za plusy i pozdrawiam
-
Teraz nigdzie nie jeżdżę, to pstrykam u nas :)
-
Witaj Sławku. Ostatnio brakuje mi ciągle wolnego czasu i przez to nie mogę oglądać tych pięknych zdjęć wstawianych przez Kolumberowiczów. Ale zwróciłam uwagę, na Twoje zdjęcia z Warszawy. To niezły pomysł, żeby przybliżyć nam Stolicę. Ja tak jak chyba przeciętny Polak tylko rozpoznałabym na zdjęciach Łazienki, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Zamkowy no i Pałac Kultury!
-
lepiej późno niż wcale, jak mawiają :)) kruffeczka dzięki.
-
tak, trzeba z aparatem w ręku spać :)
-
burza - temat na czasie przy obecnej pogodzie wiosennej :)
-
Mimbla dzięki :)
-
dzięki :)