Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2885

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 14:55)
    dzięki za +++ :)
  2. czerwony_arbuz
    czerwony_arbuz (25.05.2009 23:29)
    Voyager, dziękuję serdecznie za wszystkie +++:)

    I pozdrawiam:)
  3. freemarti
    freemarti (25.05.2009 23:23)
    dziękuję za plusy i pozdrawiam
  4. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 23:06)
    Teraz nigdzie nie jeżdżę, to pstrykam u nas :)
  5. henryka.pakula
    henryka.pakula (25.05.2009 22:55)
    Witaj Sławku. Ostatnio brakuje mi ciągle wolnego czasu i przez to nie mogę oglądać tych pięknych zdjęć wstawianych przez Kolumberowiczów. Ale zwróciłam uwagę, na Twoje zdjęcia z Warszawy. To niezły pomysł, żeby przybliżyć nam Stolicę. Ja tak jak chyba przeciętny Polak tylko rozpoznałabym na zdjęciach Łazienki, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Zamkowy no i Pałac Kultury!
  6. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 22:08)
    lepiej późno niż wcale, jak mawiają :)) kruffeczka dzięki.
  7. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 22:02)
    tak, trzeba z aparatem w ręku spać :)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.05.2009 21:46)
    burza - temat na czasie przy obecnej pogodzie wiosennej :)
  9. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:42)
    Mimbla dzięki :)
  10. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:41)
    dzięki :)