Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2884
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
tak podobne, ale trochę inaczej skadrowane :) niedawno zresztą :) tam było więcej morza, a tu więcej lądu.
-
Sławku, a czasem podobnego już nie dawałeś?
-
nie, to ten z 22.05.2009, zrobiłem kilka zdjęć, a wkleiłem wtedy jedno :)
dzięki
-
kurdę.. mógłbym dać się podpiąć pod akumulator, że dawałem tu plusa i komentarz...
-
wczorajszy? :)
-
Pierwszy to był TU-204, jako jedyny próbowałeś odgadnąć co to :))
dzięki
-
piękne kolorki :)))
pamiętam - moje początki tutaj... Twoje foty z portów w Turcji :)))
-
dzięki
-
dzięki za ++
-
dzięki za +++
-
tak podobne, ale trochę inaczej skadrowane :) niedawno zresztą :) tam było więcej morza, a tu więcej lądu.
-
Sławku, a czasem podobnego już nie dawałeś?
-
nie, to ten z 22.05.2009, zrobiłem kilka zdjęć, a wkleiłem wtedy jedno :)
dzięki -
kurdę.. mógłbym dać się podpiąć pod akumulator, że dawałem tu plusa i komentarz...
-
wczorajszy? :)
-
Pierwszy to był TU-204, jako jedyny próbowałeś odgadnąć co to :))
dzięki -
piękne kolorki :)))
pamiętam - moje początki tutaj... Twoje foty z portów w Turcji :))) -
dzięki
-
dzięki za ++
-
dzięki za +++