Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2884

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 20:27)
    tak podobne, ale trochę inaczej skadrowane :) niedawno zresztą :) tam było więcej morza, a tu więcej lądu.
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.05.2009 20:11)
    Sławku, a czasem podobnego już nie dawałeś?
  3. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 19:58)
    nie, to ten z 22.05.2009, zrobiłem kilka zdjęć, a wkleiłem wtedy jedno :)
    dzięki
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.05.2009 19:57)
    kurdę.. mógłbym dać się podpiąć pod akumulator, że dawałem tu plusa i komentarz...
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.05.2009 19:56)
    wczorajszy? :)
  6. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 19:29)
    Pierwszy to był TU-204, jako jedyny próbowałeś odgadnąć co to :))
    dzięki
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.05.2009 16:17)
    piękne kolorki :)))
    pamiętam - moje początki tutaj... Twoje foty z portów w Turcji :)))
  8. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 14:57)
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 14:56)
    dzięki za ++
  10. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 14:56)
    dzięki za +++