Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2863

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:45)
    dzięki Iwonka :)
  2. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:45)
    Iwonka, fiera dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:44)
    pamiętam :)) sporo mi jeszcze zostało tych miejsc, dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:43)
    to z kolei październik 2005 :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:42)
    to był normalny obiektyw od Canona EOSa 300, ten kitowy. Przy szerokim kącie tak się zaokrągla horyzont :( Ono nie jest aż takie stare, bo to chyba był wrzesień 2006.
  6. s.wawelski
    s.wawelski (30.05.2009 20:00)
    Mowia wieki... Pamietasz? :-)

    Musisz koniecznie jeszcze zobaczyc Edzna, Dzibilchaltun, Mayapan, Becan, Uxmal, Kohunlich, Chicana, Sayil, o Tikal i Copan, juz nawet nie wspomne...
  7. s.wawelski
    s.wawelski (30.05.2009 19:42)
    Pamietam to zdjecie z dawnych czasow...
  8. s.wawelski
    s.wawelski (30.05.2009 19:37)
    Zawsze mozna rozpoczac od poczatku :-)

    To zdjecie robiles jakims rybim okiem chyba, patrzac na te krzywizne widnokregu?

    Plus za archiwalne zdjecie :-)
  9. iwonka55h
    iwonka55h (30.05.2009 17:27)
    mam nadzieję, że wujcio Sławcio zadowolony...
  10. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 13:55)
    sagnes80 dzięki