Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2861
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Mimo wszystko wolę europejskie i nawet amerykańskie. Bardziej autentyczne i w noemalnej tkance miejskiej.
-
Ale autentyczne ;-)
-
:))))
-
:)) nie tylko Ty :)) tak trzymać :)) uważaj pod nogi :)
-
przez Ciebie to w końcu kiedyś wywinę orła na prostej drodze :)
ostatnio ciągle wypatruję samolotów, smug i chmurek :)
-
to jakiś fajny 4o silnik, może 747 :) dzięki
-
Iwonko - Sławek ma rację... :)
-
o smuga x 4 :) super :)
-
Iwonka dzięki, to już tu wisi od listopada :)
-
Plusiki, plusiki, jakie ładne plusiki! :)
-
Mimo wszystko wolę europejskie i nawet amerykańskie. Bardziej autentyczne i w noemalnej tkance miejskiej.
-
Ale autentyczne ;-)
-
:))))
-
:)) nie tylko Ty :)) tak trzymać :)) uważaj pod nogi :)
-
przez Ciebie to w końcu kiedyś wywinę orła na prostej drodze :)
ostatnio ciągle wypatruję samolotów, smug i chmurek :) -
to jakiś fajny 4o silnik, może 747 :) dzięki
-
Iwonko - Sławek ma rację... :)
-
o smuga x 4 :) super :)
-
Iwonka dzięki, to już tu wisi od listopada :)
-
Plusiki, plusiki, jakie ładne plusiki! :)