Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2861

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. city_hopper
    city_hopper (31.05.2009 13:43)
    Mimo wszystko wolę europejskie i nawet amerykańskie. Bardziej autentyczne i w noemalnej tkance miejskiej.
  2. city_hopper
    city_hopper (31.05.2009 13:43)
    Ale autentyczne ;-)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (31.05.2009 13:39)
    :))))
  4. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:55)
    :)) nie tylko Ty :)) tak trzymać :)) uważaj pod nogi :)
  5. renataglin
    renataglin (30.05.2009 23:52)
    przez Ciebie to w końcu kiedyś wywinę orła na prostej drodze :)
    ostatnio ciągle wypatruję samolotów, smug i chmurek :)
  6. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:49)
    to jakiś fajny 4o silnik, może 747 :) dzięki
  7. dino
    dino (30.05.2009 23:32)
    Iwonko - Sławek ma rację... :)
  8. renataglin
    renataglin (30.05.2009 23:25)
    o smuga x 4 :) super :)
  9. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:24)
    Iwonka dzięki, to już tu wisi od listopada :)
  10. slawannka
    slawannka (30.05.2009 22:37)
    Plusiki, plusiki, jakie ładne plusiki! :)