Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2859

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 20:00)
    :)) Jak zdjęcie wisi długo i nie ma żadnego plusa, to je kasuję, bo to znaczy, że nikomu się nie podoba :)
  2. renataglin
    renataglin (31.05.2009 19:55)
    zwątpiłeś !!! nieładnie :)
  3. iwonka55h
    iwonka55h (31.05.2009 19:53)
    ja też, nie dziękuj...
  4. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 19:51)
    miałem już je wykasować, a tu Renata przylusiła :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 19:37)
    Mimbla dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 19:36)
    taras jest super, tylko po 20 pln teraz wjazd, trochę drogo.
  7. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (31.05.2009 19:23)
    Podoba mi sie ilosc komentarzy pod tym zdjeciem ... ; )))
  8. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 18:08)
    nie, byliśmy tam do zachodu, a potem wróciliśmy do hotelu do Umm Al Quwain, to jakieś 2 godziny trzeba było wracać.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (31.05.2009 18:06)
    co do ramek jestem na TAK, ja dodaję i widziałam tylko kilka Twoich zdjęć z ramkami. Moim zdaniem dodają urody i sprawiają, że zdjęcie jest jakby bardziej dopracowane i wykończone.
    Ale chciałam Cię spytać Sławku o coś innego: masz tyle zdjęć z tego miejsca, czy Ty nocowałeś tam na tej plaży? Wartało dla tych pięknych ujęć.
  10. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:54)
    o lubię :)) to zeszłoroczna z października :)
    Nadal go home :))