Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2859
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:)) Jak zdjęcie wisi długo i nie ma żadnego plusa, to je kasuję, bo to znaczy, że nikomu się nie podoba :)
-
zwątpiłeś !!! nieładnie :)
-
ja też, nie dziękuj...
-
miałem już je wykasować, a tu Renata przylusiła :) dzięki
-
Mimbla dzięki
-
taras jest super, tylko po 20 pln teraz wjazd, trochę drogo.
-
Podoba mi sie ilosc komentarzy pod tym zdjeciem ... ; )))
-
nie, byliśmy tam do zachodu, a potem wróciliśmy do hotelu do Umm Al Quwain, to jakieś 2 godziny trzeba było wracać.
-
co do ramek jestem na TAK, ja dodaję i widziałam tylko kilka Twoich zdjęć z ramkami. Moim zdaniem dodają urody i sprawiają, że zdjęcie jest jakby bardziej dopracowane i wykończone.
Ale chciałam Cię spytać Sławku o coś innego: masz tyle zdjęć z tego miejsca, czy Ty nocowałeś tam na tej plaży? Wartało dla tych pięknych ujęć.
-
o lubię :)) to zeszłoroczna z października :)
Nadal go home :))
-
:)) Jak zdjęcie wisi długo i nie ma żadnego plusa, to je kasuję, bo to znaczy, że nikomu się nie podoba :)
-
zwątpiłeś !!! nieładnie :)
-
ja też, nie dziękuj...
-
miałem już je wykasować, a tu Renata przylusiła :) dzięki
-
Mimbla dzięki
-
taras jest super, tylko po 20 pln teraz wjazd, trochę drogo.
-
Podoba mi sie ilosc komentarzy pod tym zdjeciem ... ; )))
-
nie, byliśmy tam do zachodu, a potem wróciliśmy do hotelu do Umm Al Quwain, to jakieś 2 godziny trzeba było wracać.
-
co do ramek jestem na TAK, ja dodaję i widziałam tylko kilka Twoich zdjęć z ramkami. Moim zdaniem dodają urody i sprawiają, że zdjęcie jest jakby bardziej dopracowane i wykończone.
Ale chciałam Cię spytać Sławku o coś innego: masz tyle zdjęć z tego miejsca, czy Ty nocowałeś tam na tej plaży? Wartało dla tych pięknych ujęć. -
o lubię :)) to zeszłoroczna z października :)
Nadal go home :))