Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2860

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (31.05.2009 17:53)
    będą gołąbki ?? :)
  2. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:31)
    Mimbla dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:30)
    Mimbla dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:29)
    Witaj, dawno Cię nie było :)
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (31.05.2009 17:28)
    Smaczniutka ; )
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (31.05.2009 14:17)
    e tam :) bez przesadyzmu :)
    wstydem byłoby zatańczyć kankana na pogrzebie :P
  7. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 14:04)
    słyszałeś, że stanęła budowa tego wieżowca przy ul.Złotej ?
  8. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 14:02)
    ale wstyd :)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (31.05.2009 13:46)
    e tam, niefachowe... Widać dobrze? widać :) a że narożniki stateczników lekko urąbało... Nevermind :)
  10. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 13:45)
    tylko niefachowe :)) dzięki