Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2860
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
będą gołąbki ?? :)
-
Mimbla dzięki
-
Mimbla dzięki :)
-
Witaj, dawno Cię nie było :)
-
Smaczniutka ; )
-
e tam :) bez przesadyzmu :)
wstydem byłoby zatańczyć kankana na pogrzebie :P
-
słyszałeś, że stanęła budowa tego wieżowca przy ul.Złotej ?
-
ale wstyd :)
-
e tam, niefachowe... Widać dobrze? widać :) a że narożniki stateczników lekko urąbało... Nevermind :)
-
tylko niefachowe :)) dzięki
-
będą gołąbki ?? :)
-
Mimbla dzięki
-
Mimbla dzięki :)
-
Witaj, dawno Cię nie było :)
-
Smaczniutka ; )
-
e tam :) bez przesadyzmu :)
wstydem byłoby zatańczyć kankana na pogrzebie :P -
słyszałeś, że stanęła budowa tego wieżowca przy ul.Złotej ?
-
ale wstyd :)
-
e tam, niefachowe... Widać dobrze? widać :) a że narożniki stateczników lekko urąbało... Nevermind :)
-
tylko niefachowe :)) dzięki