Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2857

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:36)
    Renata :))
  2. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:35)
    Renata dzięki :)
  3. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:34)
    :)) dzięki, witamy w klubie :))
  4. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:33)
    Krzychu dzięki, moje samoloty zawsze na Ciebie mogą liczyć :)
  5. renataglin
    renataglin (01.06.2009 0:33)
    i ja :)
  6. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:33)
    dzięki Krzychu
  7. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:32)
    :)) dzięki
  8. dino
    dino (01.06.2009 0:28)
    ja też :)
  9. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 23:02)
    Sylwek :) a... i on nie jest poziomo dlatego, że ja dałem ciała, tylko tak się bujał względem ziemi, trochę wiało :)
  10. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 22:00)
    te trochę pod słońce, dzięki