Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2855

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dingo11
    dingo11 (01.06.2009 21:00)
    uwielbiam samoloty i lotniska, pozdrawiam!
  2. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 19:33)
    dzięki :)
  3. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 17:49)
    Piotrze dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 17:32)
    :)) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 17:31)
    dzięki :)
  6. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 17:26)
    może to podobne, bo mam klika ujęć z tego miejsca podobnych :))
    dzięki
  7. pt.janicki
    pt.janicki (01.06.2009 17:22)
    ...a to zdjęcie już chyba krążyło, ...nie w czasie majowej awarii Kolumbera?
  8. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 17:21)
    czerwony_arbuz dzięki
  9. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (01.06.2009 17:21)
    ...i na Mimble tez ; )
  10. pt.janicki
    pt.janicki (01.06.2009 17:19)
    ...od razu przypominają się "Przygody Tomka na czarnym lądzie"