Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2856

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 14:59)
    sagnes80 dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 10:01)
    podświetlone od dołu słoneczkiem :)) dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 10:01)
    nie nadążam, dzięki :)
  4. iwonka55h
    iwonka55h (01.06.2009 9:52)
    te przeloty o świcie i o zmierzchu są najpiękniejsze...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (01.06.2009 9:51)
    widzę, że samoloty latają coraz szybciej i łapiesz tylko "przeciągi" po nich.
  6. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 9:41)
    6.67 wow :)
  7. dino
    dino (01.06.2009 6:57)
    Bonjour !
  8. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 1:03)
    :)) dzięki
  9. dino
    dino (01.06.2009 0:54)
    i na mnie ;)
  10. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:36)
    i na Renatę też mogą :)