Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2819
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
tu można było wyciąć kawałem tego płotu :( dzięki
-
to było w czerwcu 2004 :) dzięki
-
dzisiaj już widziałem bardziej przemalowanego, zaraz wkleję, ale z drutem :)
-
widze rusztowanie-ja mialam mniej szczescia-zabrali ,,jelonka'' i zostala tylko kolumna. Dobrze go widziec
-
to widać od razu, dzisiaj widziałem jak ten SAS startował :) Jak się siedzi na samym końcu to nieźle musi być :)
-
:)) to takie miejsce, że widać drut jak jest już blisko :) Wiem, że to takie mało fachowe, ale w sumie to nie jest Airlines.net :))
-
Ja mile wspominam, szczególnie mocno spionizowany start :-)
-
Ciekawa kompozycja z drutem ;-)
-
Samolot niezbyt fajny dla pasażerów i w sumie dość stary. Kilka linii je ma np. turecki Onur Air.
Ten ma 21 lat, pierwszy lot 1988 rok.
-
LOT Charters (znaczek pod oknami kabiny na miejscu wydrzyka) i napis zamiast Centralwings.
-
tu można było wyciąć kawałem tego płotu :( dzięki
-
to było w czerwcu 2004 :) dzięki
-
dzisiaj już widziałem bardziej przemalowanego, zaraz wkleję, ale z drutem :)
-
widze rusztowanie-ja mialam mniej szczescia-zabrali ,,jelonka'' i zostala tylko kolumna. Dobrze go widziec
-
to widać od razu, dzisiaj widziałem jak ten SAS startował :) Jak się siedzi na samym końcu to nieźle musi być :)
-
:)) to takie miejsce, że widać drut jak jest już blisko :) Wiem, że to takie mało fachowe, ale w sumie to nie jest Airlines.net :))
-
Ja mile wspominam, szczególnie mocno spionizowany start :-)
-
Ciekawa kompozycja z drutem ;-)
-
Samolot niezbyt fajny dla pasażerów i w sumie dość stary. Kilka linii je ma np. turecki Onur Air.
Ten ma 21 lat, pierwszy lot 1988 rok. -
LOT Charters (znaczek pod oknami kabiny na miejscu wydrzyka) i napis zamiast Centralwings.