Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2819

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 22:38)
    tu można było wyciąć kawałem tego płotu :( dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 22:37)
    to było w czerwcu 2004 :) dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 22:36)
    dzisiaj już widziałem bardziej przemalowanego, zaraz wkleję, ale z drutem :)
  4. freemarti
    freemarti (14.06.2009 22:20)
    widze rusztowanie-ja mialam mniej szczescia-zabrali ,,jelonka'' i zostala tylko kolumna. Dobrze go widziec
  5. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 22:10)
    to widać od razu, dzisiaj widziałem jak ten SAS startował :) Jak się siedzi na samym końcu to nieźle musi być :)
  6. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 22:09)
    :)) to takie miejsce, że widać drut jak jest już blisko :) Wiem, że to takie mało fachowe, ale w sumie to nie jest Airlines.net :))
  7. city_hopper
    city_hopper (14.06.2009 22:09)
    Ja mile wspominam, szczególnie mocno spionizowany start :-)
  8. city_hopper
    city_hopper (14.06.2009 22:06)
    Ciekawa kompozycja z drutem ;-)
  9. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 22:06)
    Samolot niezbyt fajny dla pasażerów i w sumie dość stary. Kilka linii je ma np. turecki Onur Air.
    Ten ma 21 lat, pierwszy lot 1988 rok.
  10. city_hopper
    city_hopper (14.06.2009 22:06)
    LOT Charters (znaczek pod oknami kabiny na miejscu wydrzyka) i napis zamiast Centralwings.