Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2821

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. freemarti
    freemarti (14.06.2009 20:58)
    Ale klimacik.....Wow
  2. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 20:47)
    Oj to nie dobrze :(
  3. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 20:45)
    Ronda jest bardzo fajna, dzięki
  4. freemarti
    freemarti (14.06.2009 20:44)
    kolejna ciekawa wpasówka architektury w naruralne piękno przyrody
  5. sagnes80
    sagnes80 (14.06.2009 18:50)
    voyager obawiam się że nici z A380 :) dopiero przeczytałam komentarz :) obiecuję poprawę i następnym razem zrobię :)
  6. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 12:22)
    amused.to.death dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 10:50)
    dzięki za +++++
  8. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 10:37)
    :)) dzięki
  9. dino
    dino (14.06.2009 1:56)
    czas dokupić obiektyw :)))
  10. voyager747
    voyager747 (13.06.2009 23:10)
    miejmy nadzieję :)