Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2818

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 0:25)
    Krzychu i tu coś dla Ciebie, piękne łany :)
  2. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 0:23)
    zawsze o Tobie pamiętam jak pstrykam samoloty :))
  3. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 0:22)
    to stary LPB :) testowałem ustawienia filtra polaryzacyjnego, kręciłem jak głupi, różnice są :)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (15.06.2009 0:22)
    No... Warszawa, no... widać od razu!
    :P
  5. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 0:21)
    :)) dzięki, tutaj jak obrócisz głowę w drugą stronę to właśnie widać pas :))
  6. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 0:20)
    dzięki, dzisiaj startowały dwa ten i LPB :)
  7. dino
    dino (15.06.2009 0:19)
    sołtys to ma ładne pola :)
  8. dino
    dino (15.06.2009 0:19)
    jakoś go przeoczyłem :)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (15.06.2009 0:18)
    Samolotowy Sławek powraca!!! :D ;)
    No - świeżynkę udało Ci się upolować :)
    Oby dobrze się sprawował mimo swego leciwego wieku ;)
  10. voyager747
    voyager747 (14.06.2009 23:40)
    dzięki za +++