Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2817

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 19:31)
    dzięki :)
  2. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 19:29)
    to zdjęcie zrobiłem we wrześniu 2003, dzięki wszystkim za plusy
  3. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 19:29)
    to zdjęcie zrobiłem we wrześniu 2003, dzięki za plusy
  4. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 1:10)
    pa pa, jutro do pracy :(
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (15.06.2009 0:59)
    i małżeństwa ślimacze wyrzucające się nawzajem z domów :P

    a, no tak, zapomniałem... miałem iść spać... :P
    Dobranocka wszystkim :)
  6. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 0:52)
    też są :)
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (15.06.2009 0:48)
    że nie wspomnę o Chrysotoxum arcuatum ;P
    no - o robalku-nie-osie ;)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (15.06.2009 0:40)
    :D Dzięki :))
  9. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 0:35)
    Ptaszki śpiewają, motylki latają, słonko świeci, eh... super jest. W dodatku odwracasz głowę a tam jakiś większy ptaszek ląduje :) Kocham to miejsce :)
    Dzięki
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (15.06.2009 0:33)
    yhm...
    noo, piękne, piękne..