Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2817
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki :)
-
to zdjęcie zrobiłem we wrześniu 2003, dzięki wszystkim za plusy
-
to zdjęcie zrobiłem we wrześniu 2003, dzięki za plusy
-
pa pa, jutro do pracy :(
-
i małżeństwa ślimacze wyrzucające się nawzajem z domów :P
a, no tak, zapomniałem... miałem iść spać... :P
Dobranocka wszystkim :)
-
też są :)
-
że nie wspomnę o Chrysotoxum arcuatum ;P
no - o robalku-nie-osie ;)
-
:D Dzięki :))
-
Ptaszki śpiewają, motylki latają, słonko świeci, eh... super jest. W dodatku odwracasz głowę a tam jakiś większy ptaszek ląduje :) Kocham to miejsce :)
Dzięki
-
yhm...
noo, piękne, piękne..
-
dzięki :)
-
to zdjęcie zrobiłem we wrześniu 2003, dzięki wszystkim za plusy
-
to zdjęcie zrobiłem we wrześniu 2003, dzięki za plusy
-
pa pa, jutro do pracy :(
-
i małżeństwa ślimacze wyrzucające się nawzajem z domów :P
a, no tak, zapomniałem... miałem iść spać... :P
Dobranocka wszystkim :) -
też są :)
-
że nie wspomnę o Chrysotoxum arcuatum ;P
no - o robalku-nie-osie ;) -
:D Dzięki :))
-
Ptaszki śpiewają, motylki latają, słonko świeci, eh... super jest. W dodatku odwracasz głowę a tam jakiś większy ptaszek ląduje :) Kocham to miejsce :)
Dzięki -
yhm...
noo, piękne, piękne..