Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2816

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (15.06.2009 20:47)
    goń Sławku, goń, nie pozwól pozostać w tyle....... peleton musi jechać razem - muszę chyba b atrochę zjechać do pitstopu, bo wyskoczyłem za daleko :)))
  2. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 20:42)
    Ja już go mam od dawna, tylko nie kręciłem nim :)
  3. dino
    dino (15.06.2009 20:41)
    Sławku - filtr, polarek - no! no! - a ja dzisiaj byłem na górce - może jak się coś nada to zobaczycie... :)
  4. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 20:23)
    dzięki, jest super tam :) Tu też filtrem polaryzacyjnym kręciłem, a słońce było fajne :)
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (15.06.2009 20:21)
    Bardzo cudowne pole ; )
    ...i ta kolorystyka ...
  6. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 20:06)
    dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 20:01)
    dzięki, to był czerwiec 2005
  8. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 20:01)
    tutaj dobrze widać kolor wody w rzece Kolorado
  9. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 20:00)
    dzięki, to też ktoś odkopał :)
  10. voyager747
    voyager747 (15.06.2009 19:41)
    Iwonka, Renata :))