Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2780

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. jolantas1955
    jolantas1955 (30.06.2009 22:44)
    Też widziałam takie stada, ale niestety nie z samolotu. Piekne zdjęcie. Przypomina mi te chwile...
  2. jolantas1955
    jolantas1955 (30.06.2009 22:42)
    Super! Mówiłam już, że to moje marzenie??
  3. jolantas1955
    jolantas1955 (30.06.2009 22:41)
    Jakież to piekne!!!!Chcę tam pojechać!!!!
  4. voyager747
    voyager747 (30.06.2009 21:11)
    to skan z analoga, nie za duża rozdzielczość :) dzięki
  5. karolsart
    karolsart (30.06.2009 21:02)
    fajny klimat wyszedł :)
  6. voyager747
    voyager747 (30.06.2009 20:10)
    dzięki Jacku, to stare zdjęcie :)
  7. dino
    dino (30.06.2009 10:08)
    Sławku - dzięki za plusiki :)
  8. voyager747
    voyager747 (29.06.2009 23:16)
    U nas na prawdę nic się nie działo, zbierało się, zbierało i nic, trochę popadało, ale lightowo.
    Wszystko się działo w innych dzielnicach.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (29.06.2009 23:11)
    myślałam, że chociaż jakiegoś pieruna ustrzeliłeś?
  10. voyager747
    voyager747 (29.06.2009 23:07)
    U nas na Mokotowie luz, ale martwiłem się o firmę, ale też ponoć spokój :)
    Dzięki, masz swój wkład w te 20 tys. i to zdecydowany :)