Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2780
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Też widziałam takie stada, ale niestety nie z samolotu. Piekne zdjęcie. Przypomina mi te chwile...
-
Super! Mówiłam już, że to moje marzenie??
-
Jakież to piekne!!!!Chcę tam pojechać!!!!
-
to skan z analoga, nie za duża rozdzielczość :) dzięki
-
fajny klimat wyszedł :)
-
dzięki Jacku, to stare zdjęcie :)
-
Sławku - dzięki za plusiki :)
-
U nas na prawdę nic się nie działo, zbierało się, zbierało i nic, trochę popadało, ale lightowo.
Wszystko się działo w innych dzielnicach.
-
myślałam, że chociaż jakiegoś pieruna ustrzeliłeś?
-
U nas na Mokotowie luz, ale martwiłem się o firmę, ale też ponoć spokój :)
Dzięki, masz swój wkład w te 20 tys. i to zdecydowany :)
-
Też widziałam takie stada, ale niestety nie z samolotu. Piekne zdjęcie. Przypomina mi te chwile...
-
Super! Mówiłam już, że to moje marzenie??
-
Jakież to piekne!!!!Chcę tam pojechać!!!!
-
to skan z analoga, nie za duża rozdzielczość :) dzięki
-
fajny klimat wyszedł :)
-
dzięki Jacku, to stare zdjęcie :)
-
Sławku - dzięki za plusiki :)
-
U nas na prawdę nic się nie działo, zbierało się, zbierało i nic, trochę popadało, ale lightowo.
Wszystko się działo w innych dzielnicach. -
myślałam, że chociaż jakiegoś pieruna ustrzeliłeś?
-
U nas na Mokotowie luz, ale martwiłem się o firmę, ale też ponoć spokój :)
Dzięki, masz swój wkład w te 20 tys. i to zdecydowany :)