Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2779

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.06.2009 22:56)
    to nie jest z samolotu, tylko z punktu widokowego w Voi Safari Lodge, dzięki :)
  2. voyager747
    voyager747 (30.06.2009 22:54)
    dzięki :)
  3. voyager747
    voyager747 (30.06.2009 22:53)
    to zdjęcie ze słabiutkiej leciwej Toshiby, co to małą rozdzielczość miała :)
    Jeśli chcesz docenić to miejsce, to obejrzyj zdjęcia Sylwka ( dino) on ma 1000 razy lepsze z tego miejsca, a miejsce jest niesamowite !
    Musisz jechać :)
  4. voyager747
    voyager747 (30.06.2009 22:51)
    podobne, tylko tam nie ma słoni :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (30.06.2009 22:50)
    :)) z tego miejsca już blisko do Monument Valley, Antelope Canyon i tych super skałek co Sylwek był :) Nad Grand Canyon też niedaleko, a jeszcze Lake Powell i Horeshe Band też blisko.
  6. jolantas1955
    jolantas1955 (30.06.2009 22:50)
    To bajka czy fotomontaż???
  7. jolantas1955
    jolantas1955 (30.06.2009 22:48)
    Przypomina mi moją fotkę ze Sri Lanki:)) To te klimaty:)
  8. voyager747
    voyager747 (30.06.2009 22:47)
    to jest w słabej rozdzielczości, bo to skan z analoga, ale mogę Ci wysłać jeśli chcesz :)
  9. voyager747
    voyager747 (30.06.2009 22:46)
    nie :) jest super, to fakt, musisz jechać !
  10. jolantas1955
    jolantas1955 (30.06.2009 22:45)
    Czy ja to jakos mogę zwabić na tapetę????