Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2770

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (13.07.2009 14:59)
    Hej !

    Tu Mimbla ,jak tam w Voyowym swiecie ?

    Odbior .

    : )
  2. pt.janicki
    pt.janicki (13.07.2009 14:19)
    Sławek, dziś mamy 13 lipca! Mamy pecha, że Cię nie ma!
  3. renataglin
    renataglin (13.07.2009 14:15)
    tyle nowych samolotów się pojawiło a Ciebie nie ma :(
    Pozdrawiam
  4. dino
    dino (12.07.2009 1:09)
    Voyager przybywaj...
    no nie gniewaj się na nas (wiesz kogo)...!


    :)
  5. dino
    dino (11.07.2009 2:08)
    ...jestem pewien, że go wczoraj widziałem.....

    jakieś inne tropy??

    Sławek - wracaj! świat Cię potrzebuje...razem będziemy prostować horyzonty...

    :)
  6. pt.janicki
    pt.janicki (10.07.2009 23:19)
    Sławeeeeeeeek, Voooooyaaaaageeeeer, mam parę samolotów i nie wiem jak się nazywają! Wraaaacaj!
  7. edytamalceva
    edytamalceva (10.07.2009 21:28)
    byl i znik :(((
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (10.07.2009 20:38)
    Londyn i okolice przeszukane :

    Voya brak .


    : )
  9. iwonka55h
    iwonka55h (10.07.2009 12:47)
    przyłączam się do ekspedycji ratunkowej, w Poznaniu Sławcia "niet".




    …………….o00o………….@@()@@
    ……vVVv..00()00………_…@@@@
    …..(___).`0000´…_.(_)_……L………
    …..~Y~……..|…….(_)@(_)…..|…….
    …….|……….|/……/.(_)…….|/….....
    …..\|///……\|//..|/..\|//…..


    .
  10. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (10.07.2009 2:53)
    Dziendoberek Voyu : )