Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2768
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Sławku, brawo! Wracaj, tak będzie najlepiej:)
-
Posłużę się cytatem który niewątpliwie jest Ci znany:
"Wish You Were Here" ;-)
-
Kochani dzięki za pamięć, ciągle się zastanawiam jak to będzie, bo na pewno nie będzie już tak jak dawniej.
Postaram się zajrzeć w wieczorem, albo w weekend.
Pozdrawiam
-
Sławku melduj się melduj :) Zbyt długiego urlopu od Kolumbera brać nie można :) Bo poźniej potrzeba kolejnych dwóch tygodni wolnego na nadrobienie zaległości :)
Smutno tu bez Ciebie, Twoich zdjęć i komentarzy :)
A może masz w swojej kolekcji jeszcze z 98 zdjęć samolotów ( pewnie masz z dziesięć razy tyle) :) Jakbyś miał i codziennie wrzucał chociaż jeden to raźniej byłoby mi odliczać dni do urlopu :)
pozdrawiam i czekam z wytęsknieniem na kolejne stalowe ptaki - dla mnie symbol wolności i wolnego :)
-
Woyager!! Nie rób se jaj z nas - Twoich przyjaciół!! My Ciebie cenimy, lubimy i chcemy. Olej tych co myśla inaczej i masz się zaraz meldować!!!!!!!!
-
Papo Voy wróć!!!!
-
bardzo interesujace
-
sliczne
-
Slawku, witaj! Cos tu znow chyba nie jestem na czasie...cos sie dzialo? jakies podroze? potyczki? nic nie wiem...
-
Halo? Voyager747 - za rogiem spadł samolot.....chcesz zobaczyć???
(taki dowcip z Tytusa, żeby nie było,że mnie cieszą spadające...)
"...Ja Wisła, ja Wisła....jak mnie słyszycie? Odbiór..."
-
Sławku, brawo! Wracaj, tak będzie najlepiej:)
-
Posłużę się cytatem który niewątpliwie jest Ci znany:
"Wish You Were Here" ;-) -
Kochani dzięki za pamięć, ciągle się zastanawiam jak to będzie, bo na pewno nie będzie już tak jak dawniej.
Postaram się zajrzeć w wieczorem, albo w weekend.
Pozdrawiam -
Sławku melduj się melduj :) Zbyt długiego urlopu od Kolumbera brać nie można :) Bo poźniej potrzeba kolejnych dwóch tygodni wolnego na nadrobienie zaległości :)
Smutno tu bez Ciebie, Twoich zdjęć i komentarzy :)
A może masz w swojej kolekcji jeszcze z 98 zdjęć samolotów ( pewnie masz z dziesięć razy tyle) :) Jakbyś miał i codziennie wrzucał chociaż jeden to raźniej byłoby mi odliczać dni do urlopu :)
pozdrawiam i czekam z wytęsknieniem na kolejne stalowe ptaki - dla mnie symbol wolności i wolnego :) -
Woyager!! Nie rób se jaj z nas - Twoich przyjaciół!! My Ciebie cenimy, lubimy i chcemy. Olej tych co myśla inaczej i masz się zaraz meldować!!!!!!!!
-
Papo Voy wróć!!!!
-
bardzo interesujace
-
sliczne
-
Slawku, witaj! Cos tu znow chyba nie jestem na czasie...cos sie dzialo? jakies podroze? potyczki? nic nie wiem...
-
Halo? Voyager747 - za rogiem spadł samolot.....chcesz zobaczyć???
(taki dowcip z Tytusa, żeby nie było,że mnie cieszą spadające...)
"...Ja Wisła, ja Wisła....jak mnie słyszycie? Odbiór..."