Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2768

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. slawannka
    slawannka (17.07.2009 15:06)
    Sławku, brawo! Wracaj, tak będzie najlepiej:)
  2. arnold.layne
    arnold.layne (17.07.2009 15:01)
    Posłużę się cytatem który niewątpliwie jest Ci znany:
    "Wish You Were Here" ;-)
  3. voyager747
    voyager747 (17.07.2009 12:44)
    Kochani dzięki za pamięć, ciągle się zastanawiam jak to będzie, bo na pewno nie będzie już tak jak dawniej.
    Postaram się zajrzeć w wieczorem, albo w weekend.
    Pozdrawiam
  4. sagnes80
    sagnes80 (17.07.2009 12:27)
    Sławku melduj się melduj :) Zbyt długiego urlopu od Kolumbera brać nie można :) Bo poźniej potrzeba kolejnych dwóch tygodni wolnego na nadrobienie zaległości :)
    Smutno tu bez Ciebie, Twoich zdjęć i komentarzy :)
    A może masz w swojej kolekcji jeszcze z 98 zdjęć samolotów ( pewnie masz z dziesięć razy tyle) :) Jakbyś miał i codziennie wrzucał chociaż jeden to raźniej byłoby mi odliczać dni do urlopu :)
    pozdrawiam i czekam z wytęsknieniem na kolejne stalowe ptaki - dla mnie symbol wolności i wolnego :)
  5. jolantas1955
    jolantas1955 (17.07.2009 10:50)
    Woyager!! Nie rób se jaj z nas - Twoich przyjaciół!! My Ciebie cenimy, lubimy i chcemy. Olej tych co myśla inaczej i masz się zaraz meldować!!!!!!!!
  6. smyczek1974
    smyczek1974 (17.07.2009 9:06)
    Papo Voy wróć!!!!
  7. bobi178
    bobi178 (17.07.2009 7:47)
    bardzo interesujace
  8. bobi178
    bobi178 (17.07.2009 7:46)
    sliczne
  9. bobi178
    bobi178 (17.07.2009 7:42)
    Slawku, witaj! Cos tu znow chyba nie jestem na czasie...cos sie dzialo? jakies podroze? potyczki? nic nie wiem...
  10. dino
    dino (17.07.2009 2:31)
    Halo? Voyager747 - za rogiem spadł samolot.....chcesz zobaczyć???

    (taki dowcip z Tytusa, żeby nie było,że mnie cieszą spadające...)



    "...Ja Wisła, ja Wisła....jak mnie słyszycie? Odbiór..."