Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2769
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Z praskiej wieży widok jest chyba ciekawszy - tak mi się zdaje ;-)))
-
Voyu wracaj :) brakuje mi Twoich kwiatków i nawet za samolotami bardzo mocno tęsknię :) bo one o upragnionych wakacjach przypominają, a do tych jak do studniówki niemal 100 dni aż mi jeszcze zostało :) wracaj już wracaj :):):)
-
Voyu,
juz sama nie wiem co lepsze ...moze Twoja wersja jednak : )
Koniec swiata juz byl... ; )
-
????
Mówię Dzień Dobry i widzimy się w dzień...
:))
-
Skopałem ;-(. Powinno brzmiec: "druty mogłeś sobie darowac" ;-)
-
Druty mogłę sobie darowac ;-)
-
Wolę King Crimson ;-). Tyż klasyka, baj insza - jak to stary góral powiedział :-))
-
Voy, Mimbla samolot obiecała....ale jak wrócisz..... :)
-
Tylko czy Voy na nasłuchu jest....
stary odzywaj się...radiostacja Ci padła....? :)
Dzisiaj rocznica zburzenia Bastylii, taka mała rewolucja była...
ujawnij się przyjacielu...no!
-
Odbior bylo.... ;p
: )
-
Z praskiej wieży widok jest chyba ciekawszy - tak mi się zdaje ;-)))
-
Voyu wracaj :) brakuje mi Twoich kwiatków i nawet za samolotami bardzo mocno tęsknię :) bo one o upragnionych wakacjach przypominają, a do tych jak do studniówki niemal 100 dni aż mi jeszcze zostało :) wracaj już wracaj :):):)
-
Voyu,
juz sama nie wiem co lepsze ...moze Twoja wersja jednak : )
Koniec swiata juz byl... ; )
-
????
Mówię Dzień Dobry i widzimy się w dzień...
:)) -
Skopałem ;-(. Powinno brzmiec: "druty mogłeś sobie darowac" ;-)
-
Druty mogłę sobie darowac ;-)
-
Wolę King Crimson ;-). Tyż klasyka, baj insza - jak to stary góral powiedział :-))
-
Voy, Mimbla samolot obiecała....ale jak wrócisz..... :)
-
Tylko czy Voy na nasłuchu jest....
stary odzywaj się...radiostacja Ci padła....? :)
Dzisiaj rocznica zburzenia Bastylii, taka mała rewolucja była...
ujawnij się przyjacielu...no! -
Odbior bylo.... ;p
: )