Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2769

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. arnold.layne
    arnold.layne (17.07.2009 0:13)
    Z praskiej wieży widok jest chyba ciekawszy - tak mi się zdaje ;-)))
  2. sagnes80
    sagnes80 (16.07.2009 21:39)
    Voyu wracaj :) brakuje mi Twoich kwiatków i nawet za samolotami bardzo mocno tęsknię :) bo one o upragnionych wakacjach przypominają, a do tych jak do studniówki niemal 100 dni aż mi jeszcze zostało :) wracaj już wracaj :):):)
  3. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (16.07.2009 12:54)
    Voyu,

    juz sama nie wiem co lepsze ...moze Twoja wersja jednak : )

    Koniec swiata juz byl... ; )
  4. dino
    dino (15.07.2009 3:12)
    ????
    Mówię Dzień Dobry i widzimy się w dzień...

    :))
  5. arnold.layne
    arnold.layne (15.07.2009 1:04)
    Skopałem ;-(. Powinno brzmiec: "druty mogłeś sobie darowac" ;-)
  6. arnold.layne
    arnold.layne (14.07.2009 23:55)
    Druty mogłę sobie darowac ;-)
  7. arnold.layne
    arnold.layne (14.07.2009 23:53)
    Wolę King Crimson ;-). Tyż klasyka, baj insza - jak to stary góral powiedział :-))
  8. dino
    dino (14.07.2009 16:17)
    Voy, Mimbla samolot obiecała....ale jak wrócisz..... :)
  9. dino
    dino (14.07.2009 16:16)
    Tylko czy Voy na nasłuchu jest....



    stary odzywaj się...radiostacja Ci padła....? :)

    Dzisiaj rocznica zburzenia Bastylii, taka mała rewolucja była...
    ujawnij się przyjacielu...no!
  10. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (14.07.2009 16:01)
    Odbior bylo.... ;p

    : )