Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2767
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Myśmy tu sobie wyczekiwali, a kolega to grzybki strzelał po Łukowem.....proszę!
-
ZAUWAŻYLIŚMY!!! :)
-
Witajcie, trochę mnie nie było...
-
czego się nie robi....z poświęceniem dla pasji.....
Voyager witaj znów....!!!
-
zrobienie tego zdjęcia kosztowało mnie dużo ukąszeń komarów, były okropne !
-
Brawo dla odkopanych:)
-
ale go odkopałem :)
-
ale się dobrze schował gagatek :)
-
witaj voyager747, i dzieki za pozdrowienia przekazane przez dino
-
suuuuuper, że się odezwałeś :)
to czy będzie tak jak dawniej zależy w dużym stopniu właśnie od nas :) damy radę :):):)
-
Myśmy tu sobie wyczekiwali, a kolega to grzybki strzelał po Łukowem.....proszę!
-
ZAUWAŻYLIŚMY!!! :)
-
Witajcie, trochę mnie nie było...
-
czego się nie robi....z poświęceniem dla pasji.....
Voyager witaj znów....!!! -
zrobienie tego zdjęcia kosztowało mnie dużo ukąszeń komarów, były okropne !
-
Brawo dla odkopanych:)
-
ale go odkopałem :)
-
ale się dobrze schował gagatek :)
-
witaj voyager747, i dzieki za pozdrowienia przekazane przez dino
-
suuuuuper, że się odezwałeś :)
to czy będzie tak jak dawniej zależy w dużym stopniu właśnie od nas :) damy radę :):):)