Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2767

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (17.07.2009 22:45)
    Myśmy tu sobie wyczekiwali, a kolega to grzybki strzelał po Łukowem.....proszę!
  2. dino
    dino (17.07.2009 22:43)
    ZAUWAŻYLIŚMY!!! :)
  3. voyager747
    voyager747 (17.07.2009 22:42)
    Witajcie, trochę mnie nie było...
  4. dino
    dino (17.07.2009 22:41)
    czego się nie robi....z poświęceniem dla pasji.....
    Voyager witaj znów....!!!
  5. voyager747
    voyager747 (17.07.2009 22:39)
    zrobienie tego zdjęcia kosztowało mnie dużo ukąszeń komarów, były okropne !
  6. slawannka
    slawannka (17.07.2009 22:36)
    Brawo dla odkopanych:)
  7. voyager747
    voyager747 (17.07.2009 22:29)
    ale go odkopałem :)
  8. dino
    dino (17.07.2009 22:29)
    ale się dobrze schował gagatek :)
  9. mapew
    mapew (17.07.2009 22:28)
    witaj voyager747, i dzieki za pozdrowienia przekazane przez dino
  10. sagnes80
    sagnes80 (17.07.2009 15:24)
    suuuuuper, że się odezwałeś :)
    to czy będzie tak jak dawniej zależy w dużym stopniu właśnie od nas :) damy radę :):):)