Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2701

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 22:30)
    to taki szybki na zdjęcie, jak już wracaliśmy :)
  2. yrec61
    yrec61 (06.08.2009 21:57)
    tekst, tekst i jeszcze raz tekst:)))))))))))))))
  3. neilos
    neilos (06.08.2009 21:39)
    też jakies dekoracje teatralne robili?
  4. yrec61
    yrec61 (06.08.2009 21:38)
    kolego, więcej tekstu to posmakujemy jak wyprawa przebiegała - do pióra:))))
  5. neilos
    neilos (06.08.2009 21:33)
    tak, mozna było zatrzymać się przy drodze i zrywać bezpańskie cytryny i mandarynki...
  6. neilos
    neilos (06.08.2009 21:28)
    widać zastygłą lawę...
  7. neilos
    neilos (06.08.2009 21:26)
    widzę, że nawet przystanki robiliśmy w tych samych miejscach....
  8. yrec61
    yrec61 (06.08.2009 21:25)
    mocno się napracowałeś, jutro tu pomyszkuję, a dzięki za dziś:)
  9. neilos
    neilos (06.08.2009 21:09)
    dopiero się rozkręcam...
  10. arnold.layne
    arnold.layne (06.08.2009 20:46)
    Iście słowiańska "rozpierducha" ;-)