Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2699

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (07.08.2009 10:38)
    Nie ma sprawy :)
  2. renataglin
    renataglin (07.08.2009 10:26)
    Witaj :)
    tydzień mnie nie było a tu przemeblowanie :)
    fajnie to teraz wygląda :)
  3. voyager747
    voyager747 (07.08.2009 9:32)
    dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (07.08.2009 9:31)
    dobrze widzisz :) dzięki, tutaj nie mam więcej skanów :)
  5. voyager747
    voyager747 (07.08.2009 9:30)
    Czas najwyższy, dzięki :)
  6. zipiz
    zipiz (07.08.2009 7:40)
    bardzo wyraźne kolory - super!
  7. bobi178
    bobi178 (07.08.2009 5:31)
    Slawku, witaj! fajnie, ze posortowales zdjecia w podrozach...
  8. dino
    dino (07.08.2009 2:18)
    El Jem widzę....:)
  9. dino
    dino (07.08.2009 2:17)
    hi hi - muszę swoje wygrzebać.... :)
  10. voyager747
    voyager747 (07.08.2009 1:18)
    dzięki :)