Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2700

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (07.08.2009 0:54)
    nauczyłem się sklejając modele i robiąc pisanki :) Teraz mam lepszy aparat :)
  2. zipiz
    zipiz (07.08.2009 0:40)
    no to musisz mieć chopie cierpliwość :)
  3. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 23:32)
    :)) zresztą zdjęcia też nie są najlepsze, bo aparacik słabiutki ( pożyczony zresztą :-) )
  4. dino
    dino (06.08.2009 23:20)
    nieee....żadnego tekstu....:)
  5. arnold.layne
    arnold.layne (06.08.2009 23:15)
    I dobranoc :-)
  6. arnold.layne
    arnold.layne (06.08.2009 23:12)
    Sławku, dziękuję bardzo :-)
  7. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 23:01)
    te chyba były czyjeś, bo za płotem :)
  8. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 22:34)
    to są albumy ze zdjęciami :) sporo fajnego tekstu o tych rejonach jest u naszego drogiego kolegi Sylwka :)
  9. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 22:33)
    tam był wtedy jakiś festiwal, pamiętam, że chyb nasza Torbicka tam zapowiadała :)
  10. voyager747
    voyager747 (06.08.2009 22:32)
    A to zależy która :) Ta jest niedokończona, bo jeszcze z 200 zdjęć zostało do edycji.