Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2700
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
nauczyłem się sklejając modele i robiąc pisanki :) Teraz mam lepszy aparat :)
-
no to musisz mieć chopie cierpliwość :)
-
:)) zresztą zdjęcia też nie są najlepsze, bo aparacik słabiutki ( pożyczony zresztą :-) )
-
nieee....żadnego tekstu....:)
-
I dobranoc :-)
-
Sławku, dziękuję bardzo :-)
-
te chyba były czyjeś, bo za płotem :)
-
to są albumy ze zdjęciami :) sporo fajnego tekstu o tych rejonach jest u naszego drogiego kolegi Sylwka :)
-
tam był wtedy jakiś festiwal, pamiętam, że chyb nasza Torbicka tam zapowiadała :)
-
A to zależy która :) Ta jest niedokończona, bo jeszcze z 200 zdjęć zostało do edycji.
-
nauczyłem się sklejając modele i robiąc pisanki :) Teraz mam lepszy aparat :)
-
no to musisz mieć chopie cierpliwość :)
-
:)) zresztą zdjęcia też nie są najlepsze, bo aparacik słabiutki ( pożyczony zresztą :-) )
-
nieee....żadnego tekstu....:)
-
I dobranoc :-)
-
Sławku, dziękuję bardzo :-)
-
te chyba były czyjeś, bo za płotem :)
-
to są albumy ze zdjęciami :) sporo fajnego tekstu o tych rejonach jest u naszego drogiego kolegi Sylwka :)
-
tam był wtedy jakiś festiwal, pamiętam, że chyb nasza Torbicka tam zapowiadała :)
-
A to zależy która :) Ta jest niedokończona, bo jeszcze z 200 zdjęć zostało do edycji.