Użytkownik n4taliakolumber

n4taliakolumber

Ostatnie podróże n4taliakolumber

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Komentarze

 1. pt.janicki
  pt.janicki (09.06.2014 19:25)
  Pani Natalio!

  Pod podróżą "Mały remont na Kolumberze" zamieściłem wpis:

  "Szanowni Państwo! Pani Natalio!

  Od kilku dni Kolumber przekonuje nas, że znowu jest w remoncie. Czas otwierania zdjęć jest katastrofalny. Plusowanie zdjęć i komentarzy za każdym razem odbywa się na raty. Nie otrzymuję także powiadomień o "nowych zdarzeniach" na skrzynkę mailową.

  Czy da się coś z tym zrobić? Mam nadzieję, że tak ... :-) ..

  Pozdrawiam -

  Piotr Janicki

  Wpisuję go ponownie tutaj z nadzieją, że zostanie odczytany -

  P.J.
 2. iwonka55h
  iwonka55h (07.06.2014 16:31) +1
  A mnie się wydaje, że od pewnego czasu Natalia już nie jest naszym moderatorem, nawet pod tym nickiem. Obstawiam PannęMartę, bo co się pojawi co jakiś czas to cos sie zmienia na K. ale KTOŚ mógłby nam o tym powiedzieć. W ogóle KTOŚ z adminów mógłby się do nas odezwać!!!!
 3. czarmir1
  czarmir1 (07.06.2014 11:27) +1
  Widać Natalia... na urlopie :-(
 4. s.wawelski
  s.wawelski (06.06.2014 15:48) +1
  Natalio, czy moze w ciagu ostatnich kilku dni trwaja jakies prace nad Kolumberem, bo od kilku dni portal dziala bardzo opornie. Trudno jest zaladowac jakiekolwiek zdjecie a takze dodac do niego jakikolwiek komentarz z plusem wlacznie. Czy mog;abys sprawdzic co sie dzieje i przekazac obsludze technicznej sprawe do rozwiazania?

  Laczymy wszyscy serdeczne pozdrowienia :-)
 5. pt.janicki
  pt.janicki (29.03.2014 20:48)
  ...po wpisaniu w kolmberową wyszukiwarkę "Szukaj ludzi" loginu "agata7" w wynikach pojawia się ...tabula rasa ... :-( ...
 6. pt.janicki
  pt.janicki (29.03.2014 20:36)
  Pani Natalio!

  Pojawił się problem z profilem "agata7". Wiem, że przynajmniej kilku użytkowników Kolumbera, po kliknięciu w awatar użytkowniki pod wspomnianym loginem otrzymuje informację, że: - podany użytkownik nie istnieje lub nie aktywował konta. Istnieje na pewno bo może oplusowywać komentarze, dostaje powiadomienia, czyli system widzi go częściowo!

  Mam nadzieję, że da się temu zaradzić!

  Pozdrawiam -

  Piotr Janicki
 7. iwonka55h
  iwonka55h (09.12.2013 17:24)
  chyba mamy jakąś reklamkę do usunięcia:
  http://kolumber.pl/g/147887-kopalino
  pozdrawiam
 8. pt.janicki
  pt.janicki (05.12.2013 23:03)
  ...faktycznie, można wpisywać komentarze na profilach indywidualnych użytkowników!
  Myślę, że nie tylko ja się z tego cieszę!...
 9. pt.janicki
  pt.janicki (05.12.2013 23:02)
  ...:-) ...
 10. pannamarta
  pannamarta (05.12.2013 7:44)
  Z dodawaniem komentarzy problem już się chyba rozwiązał :)
 11. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (20.11.2013 11:02) +1
  jesteśmy w trakcie intensywnych działań, stąd moje poślizgi w odpisywaniu
  @iwonka55h dziś się zajmę punktami na mapce
  @pt.janicki powinno być lepiej, prosiłabym o sygnał jeśli nie jest
 12. iwonka55h
  iwonka55h (20.11.2013 10:31)
  ale, ale, widzę, że mapy znikły, może to dobry znak, że będzie lepiej.
 13. iwonka55h
  iwonka55h (20.11.2013 10:31)
  puk, puk, Natalio, czy da radę coś zrobić z tymi punktami podróży?
 14. iwonka55h
  iwonka55h (14.11.2013 19:14)
  witaj Natalio,
  chciałam Cię prosić o pomoc w naniesieniu dwóch punktów na naszej mapce, bo jak ich nie dodaję zawsze lądują na równiku:
  1. Gammon Ranges lub Vulkathunha-Gammon Ranges - w Australii
  2. Moqestan lub Moqestān (tak jest chyba na mapie) - w Iranie
  oba miejsca występują w podróżach Hooltayki, która też nie może ich nanieść na mapę.
  dzięki i pozdrawiam
  iwona
 15. pt.janicki
  pt.janicki (05.11.2013 20:21)
  Pani Natalio!

  Mnie też dotknęły kłopoty! Z informacji przy awatarze na moim profilu wynika, że "zniknęło" z niego 145 zdjęć wraz z "dorobkiem punktowym" (dziś ok. południa jeszcze były) i komentarzami do nich napisanych przez innych użytkowników. Tych komentarzy szkoda mi bardzo.

  Nie mogłem także otworzyć tych zdjęć, o których pozytywnej ocenie dostałem dziś powiadomienia na skrzynkę. Pojawiała się informacja "brak zdjęcia"

  Pozdrawiam serdecznie

  Piotr Janicki

  ps. tę informacje zamieściłem także na profilu: "kolumber" w naszym serwisie

  pj.
 16. hooltayka
  hooltayka (02.11.2013 13:09)
  Ja tylko tak nieśmiało dodam,że u mnie już od długiego czasu nie ma żadnych powiadomień.
  Przepraszam więc tych wszystkich,którym nie odpowiedziałam,bo nie jestem w stanie.
 17. iwonka55h
  iwonka55h (02.11.2013 9:07)
  Marcinie, u mnie już są powiadomienia, od czwartku, więc bądź dobrej myśli...
  Ale zaginął avatarek Natalii...
 18. pan_hons
  pan_hons (29.10.2013 16:19)
  Natalio, zgłaszam raz jeszcze, iż nadal, od ponad tygodnia, nie dostaję żadnych powiadomień na e-maila. Bez tego nie mogę odpowiednio użytkować Kolumbera, więc proszę o naprawę tego problemu technicznego.
  Pozdrawiam
  Marcin
 19. lanka
  lanka (28.10.2013 13:44)
  dzięki za wizytę i plusy
 20. marek55
  marek55 (23.10.2013 16:49) +3
  Natalio nepotyzm to jednak co innego, no chyba ze jest tu jakas Twoja rodzina. Jednak sensu largo dokladnie o to chodzi. Poza tym az sie kurzy od mijania z prawda i tojest czyms , co faktycznie jest mocno nie na miejscu, nie zas moje w moim i nie wylacznie moim mniemaniu w pelni uzasadnione zarzuty. Zawsze bylem czlowiekiem bezposrednim, nie lubiejacym owijania w bawelne i ubierania czegos, co naprawde mi sie nie podoba w slodkosci. Napisze wiec po prostu, ze klamiesz Natalio ( oczywiscie odnosnie tych swoich kryteriow ) .Nie mydl ludziom oczu prosze. Nie tylko mnie, ale wszystkich, ktorzy czytaja ponizszy wpis traktujesz jak indywidua zupelnie pozbawione pamieci. Musze Ci wobec tego oznajmic, ze nie jestesmy zramolalymi sklerotykami ( a przynajmniej czesc z nas).
  Na koniec jedna uwaga - kiedys bywalo tu zalogowanych nawet 70 i wiecej osob. W tej chwili jesli jest 5 to juz tlok. Zastanow sie dobrze w jakim stopniu Twoja polityka ( bo niestety prowadzisz tutaj zwykla polityke) przyczynila sie do tego faktu. Oczywiscie nie pisze tego, ze ponosisz za to wylaczna wine, jednak po rocznej obserwacji portalu pokusze sie na to by napisac, ze procentowo jest to spora wartosc.
  Zastanow sie teraz prosze w jaki sposob zachecic nowych userow, czy tez starych do powrotu. Zareczam Ci jednak, ze kontynuacja tego, co robisz obecnie nie obroci trendu.
 21. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (23.10.2013 15:20) +3
  Drodzy Kolumberowicze , biorąc pod uwagę Wasze uwagi dotyczące aktualnej obsługi serwisu, może wolelibyście powrócić do (praktykowanego już dwa lata temu) przekazania Kolumbera w ręce administratorów społecznych? Choć część Użytkowników może uznać powyższą propozycję jedynie za chęć pozbycia się przeze mnie wszelkiej odpowiedzialność za działania Kolumbera , chciałabym podkreślić, że jedyną ideą, jaka miałaby przyświecać zmianie tego typu jest wypracowanie systemu administrowania Kolumberem, zdolnego spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.
  @rodos13, @marek55 – pragnę zauważyć, że zarzuty dotyczące sposobu administrowania serwisem pojawiają się tylko w kontekście problemów technicznych (które są sukcesywnie przekazywane do działu IT i naprawiane tak szybko, jak to możliwe). Jednak w chwili, kiedy zgłaszamy się do Was z propozycją zmian/ optymalizacji, prosimy o komentarz na ich temat i Wasze pomysły, dotyczące kierunku, w którym „kolumberowa rewolucja” miałyby się potoczyć - z Waszej strony nie ma niemal żadnego odzewu . Zarzucenie mi braku szacunku dla Waszej pracy i hipokryzji, czy nadanie tytułu „najsłabszego ogniwa”, uważam więc za wielce niesprawiedliwe.

  @marek55 – kryteria dokonywanych przeze mnie wyborów podczas aktualizacji strony głównej są następujące (trudno mi ustalić hierarchię ich ważności, kolejność jest więc przypadkowa):
  1. Staram się, żeby zdjęcia oraz okładki albumów z podróżami prezentowały się jak najlepiej (wybieram więc takie, które w moim subiektywnym odczuciu są po porostu ładne);
  2. Dla mnie „Ciekawa podróż na Kolumberze” to taka, która została ciekawie zilustrowana i/ lub opisana – ale w swoich wyborach staram się nie ograniczać tylko do Podróży, które zdążyły już zdobyć uznanie Użytkowników, ale również takich, które na serwisie pojawiły się niedawno;
  3. To, kto jest autorem zdjęcia sprawdzam tylko po to, żeby na stronie głównej nie pojawiały się w tym samym czasie zdjęcia i podróże tego samego Użytkownika ( zgodnie z uwagą zgłoszoną jakiś czas temu przez grono Kolumberowiczów). A jeśli częściej wykorzystuję fotografie tego samego autora to robię to tylko dlatego, że uważam, że są po prostu dobre. Nazywanie wyróżnianie przeze mnie pięknych (moim zdaniem) fotografii – nepotyzmem i tym samym uznania mojego gustu za główny czynnik „marginalizujący serwis” jest bardzo nie na miejscu.
  @Kolumberowicze - rozumiem, że nie wszystkim musi odpowiadać moje poczucie estetyki i definicja „ciekawej podróży”. Uważam jednak, że opinii w kwestii tego, czy dane zdjęcie/podróż zasłużyło na miejsce na stronie głównej/wszystkie plusy i komentarze jest tyle, ilu Użytkowników Kolumbera. Jeżeli się jednak mylę, najlepszym wyjściem jest wrócenie do koncepcji administratorów społecznych lub stworzenie przez Was wytycznych, których powinnam bezwzględnie przestrzegać podczas aktualizacji strony.
 22. marek55
  marek55 (23.10.2013 13:29) +3
  Natalio - mysle, ze nie tylko ja, ale sporo innych userow jest ciekawa jakimi kryteriami sie kierujesz wybierajac "najciekawsze" podroze, zdjecia, miejsca? Ja ide o zaklad, ze glownym kryterium sa Twoje sympatie/antypatie. To jest jeden z glownych czynnikow, ktore zmarginalizowaly ten portal.
  Nie potrafisz czegos robic - to nic hanbiacego. Ujma jest natomiast podejmowanie sie czegos i nastepnie przykladanie do tego w Twoim stylu.
 23. marek55
  marek55 (23.10.2013 8:25) +3
  Natalio - "szacunek" jest slowem, ktore w Twojej interpretacji jest dosyc zabawne. Mam wrazenie, ze jestes na stronie Kolumbera najslabszym ogniwem. Nigdy nie powinnas byla byc administratorka takiej strony, jak ta. Jesli masz co do tego jakiekolwiek watpliwosci, to przygladnij sie tej stronie i sprobuj wyciagnac jakies wnioski co do tego w jaki sposob z kwitnacego portalu, Kolumber stal sie zwyklym ( przepraszam tu za slowo ) zadupiem. Zacznij odnosic sie z nalezytym szacunkiem do czyjes pracy i skoncz z wlasna hipokryzja prosze i wtedy domagaj sie szacunku dla pracy wlasnej. Poki co ponizsze slowa pisane przez Ciebie wygladaja na rodzaj komedii.
 24. rodos13
  rodos13 (22.10.2013 17:09) +1
  Dzień Dobry, ton adekwatny do sytuacji.
 25. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (22.10.2013 16:04) +1
  Dzień dobry, informacyjnie: sprawa będzie przekazana do naszego działu IT. Mając na uwadze inne realizowane projekty można się spodziewać jakichś działań w tej kwestii do końca tygodnia.
  @rodos13, rozumiem Twoje zaangażowanie w sprawy Kolumbera, ale nie rozumiem tonu Twojej wypowiedzi, dotyczącej tego, że nie interesuje Cię natłok innej pracy. Uważam, że jest ona nie na miejscu. Wszystkim nam będzie się żyło lepiej jak będziemy się odnosić do siebie z należytym szacunkiem.
 26. rodos13
  rodos13 (22.10.2013 15:18) +2
  Czy jest tam ktoś ? Nie interesuje mnie natłok innej pracy. Interesuje mnie natomiast reakcja na nasze informacje o problemach na Kolumberze !!!!
 27. iwonka55h
  iwonka55h (22.10.2013 10:13) +1
  Hallooo, Natalio, czy Ty też nie dostajesz powiadomień?
 28. rodos13
  rodos13 (20.10.2013 15:48) +1
  Dzień Dobry, ja również jak inne osoby nie otrzymuję powiadomień - prawdopodobnie od wczoraj.
 29. iwonka55h
  iwonka55h (19.10.2013 19:11) +1
  Natalio, dzisiaj ja mam problem, od kilku dni nie dostaję powiadomień ....
 30. hooltayka
  hooltayka (23.09.2013 13:04) +1
  Bardzo dziękuję,zdjęcia już są,a to dzięki panu_honsowi,czyli Marcinowi,bo udzielił mi dobrej rady-).
  Pozdrawiam.
 31. hooltayka
  hooltayka (23.09.2013 9:25)
  Natalio,bardzo dziękuję za odzew i reakcję.
  Pozdrawiam-)
 32. iwonka55h
  iwonka55h (23.09.2013 9:24) +1
  Natalio, dzięki za szybki odzew. Ja nie mam problemu, ale Hooltaytka zwróciła się do mnie o pomoc, martwiłyśmy się, że nam przepadłaś.
  Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni, pozdrawiam
 33. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (23.09.2013 8:50)
  problem został zlokalizowany i przesłany do naszego działu IT. Zdjęcia nie zostały skasowane, to czym się zajmujemy to przywrócenie ich widoczności.
 34. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (23.09.2013 8:00)
  @hooltayka już szukam co może być przyczyną, mam nadzieję, że to tylko chwilowa złośliwość rzeczy, albo Kolumberek chciał zrobić psikusa, organizując przedwczesne prima aprilis
  @iwonka55h , masz taki problem jak hooltayka z podróżą? jakbyś mi mogła wskazać gdzie się zadziało coś złego.
 35. hooltayka
  hooltayka (22.09.2013 20:44)
  Tak...mamy,a raczej mam problem.
  Zniknęły wszystkie zdjęcia,podpisy i komentarze pod moją podróżą"Pierwsze spotkanie z Australią"
  Mam nadzieję,że to mi się tylko śni.
  Jutro się obudzę i wszystko będzie na swoim miejscu-).
  Tak serio to proszę o jakąś reakcję.
 36. iwonka55h
  iwonka55h (22.09.2013 19:12)
  Natalko żyjesz? mamy problem...
 37. milusie1
  milusie1 (26.08.2013 22:04)
  coś cicho tutaj, wszyscy chyba jeszcze wakacjami żyją........
 38. avill
  avill (21.06.2013 22:01)
  dzięki, właśnie o to mi chodziło, odpowiedź lub jakakolwiek reakcja, że mój post został przeczytany, np. plus lub minus, wtedy wiem, że ktoś to czytał
 39. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (17.06.2013 15:14) +1
  Avill, nadal zajmuję się administrowaniem portalem. Bywam tutaj tak często jak tylko na to pozwalają inne moje obowiązki zawodowe. Twoje zgłoszenie zostało zapisane. Jak tylko będzie na nie czas po stronie działu IT, zostanie zrealizowane. Uwagi można zgłaszać pod moim profilem lub pod profilem głównym : http://kolumber.pl/u/kolumber. Ewentualnie mail na adres k[email protected] . Pozdrawiam.
 40. avill
  avill (16.06.2013 13:08)
  Natalio, czy Ty nadal jesteś administratorem tego portalu?
  Brak jakiejkolwiek reakcji powoduje, że czuję się zagubiona. Nie oczekuję, że moje zgłoszenie będzie od ręki zrealizowane, ale jakaś odpowiedź by się przydała.
  Jeżeli nie Ty jesteś adminem, to wskaż proszę miejsce, gdzie można zgłaszać nasze uwagi.
 41. avill
  avill (08.06.2013 20:11)
  nie wiem czy nadal Ty sprawujesz funkcję admina, ale jeśli tak, to czy można coś zrobić z mailami na temat plusowania komentarzy? Chyba jest to zbędna funkcjonalność, która niepotrzebnie zaśmieca nam skrzynki.
  Albo może jakaś opcja, chcę/nie chcę powiadomienia o plusie na komentarz.
  Pozdrawiam
 42. marek55
  marek55 (23.05.2013 10:48)
  Swoja arogancja Natalio szybko zakonczysz dzialanie witryny Kolumber. http://kolumber.pl/g/147310-Izrael To jest ciekawa podroz????????????????????????????? Czy zamierzasz dlugo jeszcze z nas kpic? Juz w poprzedniej edycji rowniez niezle sie wyglupilas.
 43. hooltayka
  hooltayka (15.05.2013 13:12)
  Natalia,bardzo dziękuję-)
 44. hooltayka
  hooltayka (14.05.2013 9:47) +1
  Ja do Ciebie wysłałam wiadomośc z prośbą.
  Czy mogę Natalio prosić o przeczytanie jej i pomoc?
 45. hooltayka
  hooltayka (14.05.2013 9:46) +1
  Popieram Iwonkę,mam to samo,zawaloną pocztę.Chyba niepotrzebne sa powiadominienia o plusach na komentarz.
 46. iwonka55h
  iwonka55h (14.05.2013 9:43) +1
  witaj Natalio,
  od wczoraj dostaję dodatkowe maile z info, że ktoś dał plusa na jakiś mój komentarz. Moim zdaniem jest to niepotrzebna funkcja. O ile powiadomienia o plusach na zdjęcia i napisanych komentarzach są przydatne, to ta informacja już nie, dostaję dziesiątki, praktycznie pustych maili, które muszę przejrzeć i usunąć.
  Ale to moje zdanie na ten temat, może ktoś jeszcze się wypowie.
 47. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (07.05.2013 14:25) +4
  miło mi jest zawiadomić, że udało się wygospodarować czas w naszym IT na działania zaradczo-naprawcze na Kolumberze. Problemy z przenoszeniem zdjęć oraz z otrzymywaniem powiadomień, nie powinny mieć już miejsca. Testowaliśmy na różne sposoby i naszym okiem wszystko wygląda ok. Dajcie proszę znać czy jeszcze coś wymaga naprawy.
 48. pannamarta
  pannamarta (07.05.2013 14:18) +2
  Dziękuję pięknie :)
 49. pan_hons
  pan_hons (23.04.2013 11:51) +1
  Natalio, ja nie edytowałem swojego konta, nie zmieniałem tam ustawień e-maila. Teraz dla pewności sprawdziłem, i nadal jest to same. No i nadal nie otrzymuję powiadomień, np. choćby godzinę temu dostałem komentarz i nic. W związku z tym nie mogę kontrolować swoich podróży, odpisywać i komentować. Nie mogę także przez to opublikować kolejnej podróży... Proszę więc o naprawienie problemu:)
 50. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (23.04.2013 11:37) +2
  chelsea, korzystam z chrome jeszcze spojrzę na inne przeglądarki czy mi się pojawi podobny problem. w razie czego będę to również zgłaszać do naszego działu IT.