Komentarze użytkownika n4taliakolumber

Przejdź do głównej strony użytkownika n4taliakolumber

 1. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (12.03.2014 13:27)
  witam w gronie podróżników
 2. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (04.12.2013 14:23)
  Witajcie
  chciałam Was poinformować, że dzięki interwencji naszych programistów udało się odzyskać Wasze komentarze. Mieliśmy małe problemy techniczne, nie chcę tutaj wchodzić w szczegóły. Powiem tylko, że nie dotyczyły tylko i wyłącznie Kolumbera, ale także innych serwisów, które są pod naszą opieką. Być może czas naszej reakcji nie jest dla Was zadowalający, ale uwierzcie, robiliśmy wszystko co w naszej mocy.
  Waszych komentarzy, niektórych w moich oczach niedopuszczalnych, pozwolę sobie nie komentować.
  O terminach i zakresie działań jakie zamierzamy podjąć w sprawie poprawy jakości funkcjonowania Kolumbera, będę informować niebawem.
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 3. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (20.11.2013 11:02)
  jesteśmy w trakcie intensywnych działań, stąd moje poślizgi w odpisywaniu
  @iwonka55h dziś się zajmę punktami na mapce
  @pt.janicki powinno być lepiej, prosiłabym o sygnał jeśli nie jest
 4. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (31.10.2013 16:44)
  Drodzy Kolumberowicze,
  raz jeszcze dziękujemy za aktywny udział w dyskusji i tak wiele ciekawych pomysłów na ulepszenie serwisu. Jesteśmy właśnie na etapie tworzenia planu naszego remontu, który już niebawem Wam przedstawimy.

  Życzę miłego weekendu ;)
 5. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (25.10.2013 16:26)
  Drodzy Kolumberowicze,
  dziękujemy za wszystkie Wasze cenne sugestie, pomysły i uwagi. Po weekendzie dokonamy ich podsumowania i przedstawimy Wam nasze plany, dotyczące zmian na serwisie. Cieszę się, że tak licznie odpowiedzieliście na moją prośbę o pomysły. Mam nadzieję, że sprawnie uda nam się wprowadzić wszystkie sugestie.
  Ps: Próbowaliśmy dziś działać z powiadomieniami, proszę dajcie znać czy zaczęły do Was przychodzić. Testowaliśmy i do nas powiadomienia docierały.
 6. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (23.10.2013 15:20)
  Drodzy Kolumberowicze , biorąc pod uwagę Wasze uwagi dotyczące aktualnej obsługi serwisu, może wolelibyście powrócić do (praktykowanego już dwa lata temu) przekazania Kolumbera w ręce administratorów społecznych? Choć część Użytkowników może uznać powyższą propozycję jedynie za chęć pozbycia się przeze mnie wszelkiej odpowiedzialność za działania Kolumbera , chciałabym podkreślić, że jedyną ideą, jaka miałaby przyświecać zmianie tego typu jest wypracowanie systemu administrowania Kolumberem, zdolnego spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.
  @rodos13, @marek55 – pragnę zauważyć, że zarzuty dotyczące sposobu administrowania serwisem pojawiają się tylko w kontekście problemów technicznych (które są sukcesywnie przekazywane do działu IT i naprawiane tak szybko, jak to możliwe). Jednak w chwili, kiedy zgłaszamy się do Was z propozycją zmian/ optymalizacji, prosimy o komentarz na ich temat i Wasze pomysły, dotyczące kierunku, w którym „kolumberowa rewolucja” miałyby się potoczyć - z Waszej strony nie ma niemal żadnego odzewu . Zarzucenie mi braku szacunku dla Waszej pracy i hipokryzji, czy nadanie tytułu „najsłabszego ogniwa”, uważam więc za wielce niesprawiedliwe.

  @marek55 – kryteria dokonywanych przeze mnie wyborów podczas aktualizacji strony głównej są następujące (trudno mi ustalić hierarchię ich ważności, kolejność jest więc przypadkowa):
  1. Staram się, żeby zdjęcia oraz okładki albumów z podróżami prezentowały się jak najlepiej (wybieram więc takie, które w moim subiektywnym odczuciu są po porostu ładne);
  2. Dla mnie „Ciekawa podróż na Kolumberze” to taka, która została ciekawie zilustrowana i/ lub opisana – ale w swoich wyborach staram się nie ograniczać tylko do Podróży, które zdążyły już zdobyć uznanie Użytkowników, ale również takich, które na serwisie pojawiły się niedawno;
  3. To, kto jest autorem zdjęcia sprawdzam tylko po to, żeby na stronie głównej nie pojawiały się w tym samym czasie zdjęcia i podróże tego samego Użytkownika ( zgodnie z uwagą zgłoszoną jakiś czas temu przez grono Kolumberowiczów). A jeśli częściej wykorzystuję fotografie tego samego autora to robię to tylko dlatego, że uważam, że są po prostu dobre. Nazywanie wyróżnianie przeze mnie pięknych (moim zdaniem) fotografii – nepotyzmem i tym samym uznania mojego gustu za główny czynnik „marginalizujący serwis” jest bardzo nie na miejscu.
  @Kolumberowicze - rozumiem, że nie wszystkim musi odpowiadać moje poczucie estetyki i definicja „ciekawej podróży”. Uważam jednak, że opinii w kwestii tego, czy dane zdjęcie/podróż zasłużyło na miejsce na stronie głównej/wszystkie plusy i komentarze jest tyle, ilu Użytkowników Kolumbera. Jeżeli się jednak mylę, najlepszym wyjściem jest wrócenie do koncepcji administratorów społecznych lub stworzenie przez Was wytycznych, których powinnam bezwzględnie przestrzegać podczas aktualizacji strony.
 7. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (22.10.2013 16:04)
  Dzień dobry, informacyjnie: sprawa będzie przekazana do naszego działu IT. Mając na uwadze inne realizowane projekty można się spodziewać jakichś działań w tej kwestii do końca tygodnia.
  @rodos13, rozumiem Twoje zaangażowanie w sprawy Kolumbera, ale nie rozumiem tonu Twojej wypowiedzi, dotyczącej tego, że nie interesuje Cię natłok innej pracy. Uważam, że jest ona nie na miejscu. Wszystkim nam będzie się żyło lepiej jak będziemy się odnosić do siebie z należytym szacunkiem.
 8. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (23.09.2013 8:50)
  problem został zlokalizowany i przesłany do naszego działu IT. Zdjęcia nie zostały skasowane, to czym się zajmujemy to przywrócenie ich widoczności.
 9. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (23.09.2013 8:00)
  @hooltayka już szukam co może być przyczyną, mam nadzieję, że to tylko chwilowa złośliwość rzeczy, albo Kolumberek chciał zrobić psikusa, organizując przedwczesne prima aprilis
  @iwonka55h , masz taki problem jak hooltayka z podróżą? jakbyś mi mogła wskazać gdzie się zadziało coś złego.
 10. n4taliakolumber
  n4taliakolumber (17.06.2013 15:14)
  Avill, nadal zajmuję się administrowaniem portalem. Bywam tutaj tak często jak tylko na to pozwalają inne moje obowiązki zawodowe. Twoje zgłoszenie zostało zapisane. Jak tylko będzie na nie czas po stronie działu IT, zostanie zrealizowane. Uwagi można zgłaszać pod moim profilem lub pod profilem głównym : http://kolumber.pl/u/kolumber. Ewentualnie mail na adres k[email protected] . Pozdrawiam.