Ładuję...

kolumber.pl


Wolontariat na Lampeduzie plus przystawki :)Etap dziesiąty, Trapani - Kraków - Katowice - Wars 2013-07-16

Tego dnia pożegnam się znów z moim ulubionym Trapani i polecę - nieoczekiwanie - do Krakowa. Tu - miła niespodzianka - użytkowniczka portalu Jedziemy na Sycylię, nieoceniona Ania (Cogito) obiecała odebrać mnie z lotniska i przenocować!

Następnego dnia, 17 lipca rano pojadę autobusem Polski Bus za całe 11 złotych do Warszawy. Po 23 dniach wrócę do domu...

I to już będzie koniec podróży, którą mam dopiero przed sobą... Za trzy tygodnie będę na dzień przed wyjazdem... 

====================================================

To był bardzo sympatyczny koniec podróży! Witana w Trapani jak gość honorowy, szczególnie w B&B Bella Trapani. Sympatyczne rozmowy, spotkanie robocze Trapani Eventi, wieczorem sycylijskie lody, wino, rano spacer po mieście...

Tyle osób pytało mnie o plaże w Trapani, udało mi się zrobić zdjęcia, zobaczcie, jak można się kąpać w samym centrym Starego Miasta! Żałowałam, że wychodząc na ostatni spacer nie wzięłam kostiumu kąpielowego!

Potem pożegnanie z gościnnym Angelo, autobus na lotnisko... Wcześniej oddałam pożyczony aparat, z ogromnym podziękowaniem, co ja bym bez niego zrobiła!

Na moją ukochaną panoramę Trapani z lotu ptaka mogłam już tylko patrzeć... Arrivederci, Trapani, ci vediamo ancora senz'altro!