Komentarze użytkownika zfiesz, strona 533

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:22)
    jeśli pozwoliłoby mi to zostać tam dłużej, nie zawahałbym się!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:20)
    ja jak ja, ale ona to dopiero ma... oczy!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:19)
    jak najbardziej słusznie! przynajmniej w takiej, socjologiczno-edukacyjnej formie...
  4. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:18)
    no staram się przecież!! :-p
  5. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:17)
    nie próbuj źle mówić o juarezie w meksyku. to chyba jedyny (!!!) bohater z jakże licznego panteonu meksykańskich bohaterów, którego chwalą wszyscy (a przynajmniej zdecydowana większość!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:13)
    jakiegoś lokalnego kacyka chyba. generalnie, szkoły przygotowywały 'altares' dla swoich patronów, albo rożnych osobistości z pedagogicznego światka.
  7. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:12)
    rasowy jarocho!
  8. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:12)
    łe!!! a gdzie jad?!?!?! ja się pytam? :-p
  9. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:09)
    tylko prezydentów? prezydent w meksyku, to demokratycznie wybierany dyktator! jak obecnie wygląda sytuacja w parlamencie nie wiem, ale chyba też na korzyść PAN. zresztą, poza najbiedniejszymi regionami, mają tez sporo władzy w poszczególnych stanach.
  10. zfiesz
    zfiesz (28.06.2009 20:06)
    tylko bez moheru, płonących stosów, rak wyciągniętych w faszystowskim geście i wielu, wielu innych atrybutów 'torunia'....