Komentarze użytkownika zfiesz, strona 533
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
jeśli pozwoliłoby mi to zostać tam dłużej, nie zawahałbym się!:-)
-
ja jak ja, ale ona to dopiero ma... oczy!:-)
-
jak najbardziej słusznie! przynajmniej w takiej, socjologiczno-edukacyjnej formie...
-
no staram się przecież!! :-p
-
nie próbuj źle mówić o juarezie w meksyku. to chyba jedyny (!!!) bohater z jakże licznego panteonu meksykańskich bohaterów, którego chwalą wszyscy (a przynajmniej zdecydowana większość!:-)
-
jakiegoś lokalnego kacyka chyba. generalnie, szkoły przygotowywały 'altares' dla swoich patronów, albo rożnych osobistości z pedagogicznego światka.
-
rasowy jarocho!
-
łe!!! a gdzie jad?!?!?! ja się pytam? :-p
-
tylko prezydentów? prezydent w meksyku, to demokratycznie wybierany dyktator! jak obecnie wygląda sytuacja w parlamencie nie wiem, ale chyba też na korzyść PAN. zresztą, poza najbiedniejszymi regionami, mają tez sporo władzy w poszczególnych stanach.
-
tylko bez moheru, płonących stosów, rak wyciągniętych w faszystowskim geście i wielu, wielu innych atrybutów 'torunia'....
-
jeśli pozwoliłoby mi to zostać tam dłużej, nie zawahałbym się!:-)
-
ja jak ja, ale ona to dopiero ma... oczy!:-)
-
jak najbardziej słusznie! przynajmniej w takiej, socjologiczno-edukacyjnej formie...
-
no staram się przecież!! :-p
-
nie próbuj źle mówić o juarezie w meksyku. to chyba jedyny (!!!) bohater z jakże licznego panteonu meksykańskich bohaterów, którego chwalą wszyscy (a przynajmniej zdecydowana większość!:-)
-
jakiegoś lokalnego kacyka chyba. generalnie, szkoły przygotowywały 'altares' dla swoich patronów, albo rożnych osobistości z pedagogicznego światka.
-
rasowy jarocho!
-
łe!!! a gdzie jad?!?!?! ja się pytam? :-p
-
tylko prezydentów? prezydent w meksyku, to demokratycznie wybierany dyktator! jak obecnie wygląda sytuacja w parlamencie nie wiem, ale chyba też na korzyść PAN. zresztą, poza najbiedniejszymi regionami, mają tez sporo władzy w poszczególnych stanach.
-
tylko bez moheru, płonących stosów, rak wyciągniętych w faszystowskim geście i wielu, wielu innych atrybutów 'torunia'....