Komentarze użytkownika zfiesz, strona 483

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:40)
    ale ty masz jakąś faunę;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:39)
    ty się baw w awangardową fotografkę, a ja będę kronikarzem. lepiej się w tej roli odnajduję:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:38)
    tyle że od d**y strony... ale od frontu jakoś nie wygląda. no i ten słup po prawej... (patrząc z przodu po lewej;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:36)
    nie ukrywam, że z niecierpliwością czekałem na jakąś odpowiedź, a tu nic:-(
  5. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:35)
    odwiedziliśmy sąsiadujący ze świętą woda cmentarz w wasilkowie. zdecydowanie ciekawsze miejsce. choć też bez szaleństwa... katolicki socreal chciałoby się rzec;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:25)
    nie umawialiśmy się, a łazimy po tych samych zadupiach:-)
    http://kolumber.pl/photos/show/119505
  7. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:18)
    o! tam też zajechaliśmy ostatnio... most zabrali i nie mogliśmy się na drugą stronę narwi przeprawić...
  8. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:02)
    one tak żabę sponiewierały?
  9. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 3:03)
    polecam się!:-) akurat kubańczyków i meksykanów mam 'obczytanych';-)

    a teraz spadam lulać;-) dobrejnocki...
  10. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 3:01)
    nie:-) tzn kilka mam, ale w tym konkretnym przypadku doszliśmy do... furtki. akurat tam gdzie byliśmy nie ma przejścia granicznego. jest tylko płot.