Komentarze użytkownika zfiesz, strona 482

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:58)
    spać jeszcze nie idę! swoje zaległości nadrobić muszę:-p
  2. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:57)
    fantastycznie się zgrałyście! [patrz komentarz niżej;-)]
  3. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:55)
    no i wymiękłem.... cdn...
  4. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:54)
    dżyzas! rebel... jeszcze jedna łączka i o romantyzm cię posądzę! wyluzuj na teutatesa!;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:52)
    no nie bądź żaba!!:-p
  6. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:52)
    kobylak vel koński szczaw?
  7. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:49)
    akurat z lataniem na górki (chyba nie na miotle?;-) sława problemów nie ma, prawda?;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:48)
    dubicze... pardon;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:48)
    to, 'inspirantko', ja poproszę dupicze, orlę i kornin... niestety nie dojechaliśmy:-(
  10. zfiesz
    zfiesz (27.08.2009 22:44)
    a mi wypominałaś! :-p