Komentarze użytkownika zfiesz, strona 482
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
spać jeszcze nie idę! swoje zaległości nadrobić muszę:-p
-
fantastycznie się zgrałyście! [patrz komentarz niżej;-)]
-
no i wymiękłem.... cdn...
-
dżyzas! rebel... jeszcze jedna łączka i o romantyzm cię posądzę! wyluzuj na teutatesa!;-)
-
no nie bądź żaba!!:-p
-
kobylak vel koński szczaw?
-
akurat z lataniem na górki (chyba nie na miotle?;-) sława problemów nie ma, prawda?;-)
-
dubicze... pardon;-)
-
to, 'inspirantko', ja poproszę dupicze, orlę i kornin... niestety nie dojechaliśmy:-(
-
a mi wypominałaś! :-p
-
spać jeszcze nie idę! swoje zaległości nadrobić muszę:-p
-
fantastycznie się zgrałyście! [patrz komentarz niżej;-)]
-
no i wymiękłem.... cdn...
-
dżyzas! rebel... jeszcze jedna łączka i o romantyzm cię posądzę! wyluzuj na teutatesa!;-)
-
no nie bądź żaba!!:-p
-
kobylak vel koński szczaw?
-
akurat z lataniem na górki (chyba nie na miotle?;-) sława problemów nie ma, prawda?;-)
-
dubicze... pardon;-)
-
to, 'inspirantko', ja poproszę dupicze, orlę i kornin... niestety nie dojechaliśmy:-(
-
a mi wypominałaś! :-p