Komentarze użytkownika zfiesz, strona 477
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
i cóż mi pisać? jedynie głośne echhh... rozumiesz...
-
i koniec?!?!?!!? łe:-(
-
tez mam jeden z polem kukurydzy, ale chyba nie wkleiłem...
-
zmieniłem zdanie! teraz ten jest najfajniejszy;-)
-
ten najbardziej mi się podoba... na chwilę obecną;-)
-
ale tak patrzę, te niemieckie wiatraki ogromne chyba są, prawda? 2-3 piętra, plus głowica z jednej i piwnica z drugiej strony... niezłe chawiry!:-)
-
nie znam człowieka. słyszałem tylko o smoku wawelskim, ale on na przedmieściach mieszkał;-)
-
aaa! już widzę! patrząc z tyłu nie skumałem! to do obracania głowicy ze śmigami, prawda? (ta dziwna konstrukcja)
-
a mnie bardziej zastanawia co to za dziwna konstrukcja przyczepiona do pleców wiatraka?
-
cholera... co jedno to lepsze!;-) nie pogniewasz się, że tak po kolei będę plusił?;-)
-
i cóż mi pisać? jedynie głośne echhh... rozumiesz...
-
i koniec?!?!?!!? łe:-(
-
tez mam jeden z polem kukurydzy, ale chyba nie wkleiłem...
-
zmieniłem zdanie! teraz ten jest najfajniejszy;-)
-
ten najbardziej mi się podoba... na chwilę obecną;-)
-
ale tak patrzę, te niemieckie wiatraki ogromne chyba są, prawda? 2-3 piętra, plus głowica z jednej i piwnica z drugiej strony... niezłe chawiry!:-)
-
nie znam człowieka. słyszałem tylko o smoku wawelskim, ale on na przedmieściach mieszkał;-)
-
aaa! już widzę! patrząc z tyłu nie skumałem! to do obracania głowicy ze śmigami, prawda? (ta dziwna konstrukcja)
-
a mnie bardziej zastanawia co to za dziwna konstrukcja przyczepiona do pleców wiatraka?
-
cholera... co jedno to lepsze!;-) nie pogniewasz się, że tak po kolei będę plusił?;-)