Komentarze użytkownika zfiesz, strona 477

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:20)
    i cóż mi pisać? jedynie głośne echhh... rozumiesz...
  2. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:19)
    i koniec?!?!?!!? łe:-(
  3. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:17)
    tez mam jeden z polem kukurydzy, ale chyba nie wkleiłem...
  4. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:16)
    zmieniłem zdanie! teraz ten jest najfajniejszy;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:12)
    ten najbardziej mi się podoba... na chwilę obecną;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:10)
    ale tak patrzę, te niemieckie wiatraki ogromne chyba są, prawda? 2-3 piętra, plus głowica z jednej i piwnica z drugiej strony... niezłe chawiry!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:09)
    nie znam człowieka. słyszałem tylko o smoku wawelskim, ale on na przedmieściach mieszkał;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:05)
    aaa! już widzę! patrząc z tyłu nie skumałem! to do obracania głowicy ze śmigami, prawda? (ta dziwna konstrukcja)
  9. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:03)
    a mnie bardziej zastanawia co to za dziwna konstrukcja przyczepiona do pleców wiatraka?
  10. zfiesz
    zfiesz (29.08.2009 22:02)
    cholera... co jedno to lepsze!;-) nie pogniewasz się, że tak po kolei będę plusił?;-)