Komentarze użytkownika zfiesz, strona 475
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ty wiesz na co JA czekam...
-
szalonych? ja nawet karalne robiłem, ale to... to se ne vrati;-)
fajnie, że takim młodziakom się chce! poważnie! stary pierdziel ci to mów (choć są tu znacznie starsze pierdziele!;-)
a za "twoje zdjęcia robią wrażenie" dziękuję... wyrośniesz;-)
-
o! coś dla mnie! uwielbiam!:-)
-
a wiesz piotrze, że bardzo podobnie myślimy!:-) z jednej strony, szkoda mi tych sokólskich wiatraków... no bo załóżmy, że kiedyś będę miał dzieci i będę chciał pokazać im wiatrak. i co? będę musiał jechać do niemiec. z drugiej jednak strony, restaurowanie tych zabytków 'na siłę', moim zdaniem, też nie ma wiekszego sensu, bo co? będą tak stały i przez kolejne lata znów niszczały? od szlaków turystycznych za daleko, na muzea za bardzo się nie nadają, a i swojej pierwotnej funkcji już raczej pełnić nie będą.
dylemat...
-
ty, smyq... widzę że masz talent do przymiotników... wczoraj szukałem jakiegoś zastępującego 'drewniane domy'. wymyślisz coś?;-)
-
pięknie?!?!? a miało być brzydko, brudno, śmierdząco, obrazoburczo... no ale... lepszy rydz niż nic;-)
-
przyznam, że chętnie zobaczyłbym go jeszcze raz;-)
-
a że tak spytam... chodzi o kolor czy o markę? płeć piękna, choć młoda, skłania mnie jednak do opcji pierwszej;-)
-
a dziękuję za uznanie koleżanko:-)
-
o qrcze! nie zauważyłem tego wiatraka!;-) kukurydza mi się spodobała:-)
-
ty wiesz na co JA czekam...
-
szalonych? ja nawet karalne robiłem, ale to... to se ne vrati;-)
fajnie, że takim młodziakom się chce! poważnie! stary pierdziel ci to mów (choć są tu znacznie starsze pierdziele!;-)
a za "twoje zdjęcia robią wrażenie" dziękuję... wyrośniesz;-) -
o! coś dla mnie! uwielbiam!:-)
-
a wiesz piotrze, że bardzo podobnie myślimy!:-) z jednej strony, szkoda mi tych sokólskich wiatraków... no bo załóżmy, że kiedyś będę miał dzieci i będę chciał pokazać im wiatrak. i co? będę musiał jechać do niemiec. z drugiej jednak strony, restaurowanie tych zabytków 'na siłę', moim zdaniem, też nie ma wiekszego sensu, bo co? będą tak stały i przez kolejne lata znów niszczały? od szlaków turystycznych za daleko, na muzea za bardzo się nie nadają, a i swojej pierwotnej funkcji już raczej pełnić nie będą.
dylemat... -
ty, smyq... widzę że masz talent do przymiotników... wczoraj szukałem jakiegoś zastępującego 'drewniane domy'. wymyślisz coś?;-)
-
pięknie?!?!? a miało być brzydko, brudno, śmierdząco, obrazoburczo... no ale... lepszy rydz niż nic;-)
-
przyznam, że chętnie zobaczyłbym go jeszcze raz;-)
-
a że tak spytam... chodzi o kolor czy o markę? płeć piękna, choć młoda, skłania mnie jednak do opcji pierwszej;-)
-
a dziękuję za uznanie koleżanko:-)
-
o qrcze! nie zauważyłem tego wiatraka!;-) kukurydza mi się spodobała:-)