Komentarze użytkownika zfiesz, strona 473
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
się amigo wczuł mocno!:-)
-
a to jakaś nowa moda, żeby abażury na głowie nosić?;-)
-
ale nie taka kolorowa!:-)
-
uhm... to, podobnie jak dla sławy, będąc w meksyku przy okazji poszukam;-)
-
sądząc po brazylijskiej fladze na koszulce jednego i napisie 'capoeira' u sąsiada, to raczej nie dżudo;-)
-
capoeira? bo chyba berimbau widzę...
-
w wydaniu brazylijskim (choć na brazylijczyków to oni tylko z koszulek wyglądają;-) takie orkiestry nazywa się czasem batucada (od jednego ze stylów samby)
-
fajnie! naprawdę! szkoda tylko, że póki co, polska jest wciąż tak bardzo monokulturowa... ale powoli, powoli się to zmienia. chciałbym kiedyś i w moim rodzinnym miasteczku spotykać cały świat zamknięty w kolorowych z niego przybyszach. niestety, jak na razie, czarny, czy żółty, to wielka sensacja wytykana palcami. nawet nie ze złośliwości czy przejawów rasizmu, ale ze zwykłego nieprzystosowania do inności...
oby takich parad było coraz więcej!:-)
-
to zależy... jeśli w dowodzie rejestracyjnym figuruje kobieta, pewnie opcja pierwsza;-)
-
a to volkswagen tylko... więc najszybszy raczej nie jest;-) jak bedę następnym razem w meksyku, to poszukam ci takiej;-)
-
się amigo wczuł mocno!:-)
-
a to jakaś nowa moda, żeby abażury na głowie nosić?;-)
-
ale nie taka kolorowa!:-)
-
uhm... to, podobnie jak dla sławy, będąc w meksyku przy okazji poszukam;-)
-
sądząc po brazylijskiej fladze na koszulce jednego i napisie 'capoeira' u sąsiada, to raczej nie dżudo;-)
-
capoeira? bo chyba berimbau widzę...
-
w wydaniu brazylijskim (choć na brazylijczyków to oni tylko z koszulek wyglądają;-) takie orkiestry nazywa się czasem batucada (od jednego ze stylów samby)
-
fajnie! naprawdę! szkoda tylko, że póki co, polska jest wciąż tak bardzo monokulturowa... ale powoli, powoli się to zmienia. chciałbym kiedyś i w moim rodzinnym miasteczku spotykać cały świat zamknięty w kolorowych z niego przybyszach. niestety, jak na razie, czarny, czy żółty, to wielka sensacja wytykana palcami. nawet nie ze złośliwości czy przejawów rasizmu, ale ze zwykłego nieprzystosowania do inności...
oby takich parad było coraz więcej!:-) -
to zależy... jeśli w dowodzie rejestracyjnym figuruje kobieta, pewnie opcja pierwsza;-)
-
a to volkswagen tylko... więc najszybszy raczej nie jest;-) jak bedę następnym razem w meksyku, to poszukam ci takiej;-)