Komentarze użytkownika zfiesz, strona 426

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:38)
    ale ty starszy jesteś, to się nie liczy!;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:37)
    ja też jestem ciekaw!:-) pokażesz w końcu??:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:37)
    bo to przedpotopowa relacja smoku:-) taki urok kolumbera...
  4. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:35)
    cóż... no to pogratulować miejscówki;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:35)
    żabiego? hmmm... ja znam je jako wzgórze pipila...
  6. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:34)
    ale zmieściła się ledwo-ledwo:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:31)
    zgadza się:-)

    btw... to zdjęcie zrobiłem chwilę po tym, jak przez własną głupotę niemal straciłem aparat. nie pamiętam czy było o tym w tekście, ale zostawiłem aparat na ladzie w sklepie muzycznym (jednak muzyka dla mnie, to trochę większa pasja niż fotografia;-) i zwyczajnie sobie wyszedłem:-) po chwili dopadł mnie jednak zdyszany sprzedawca ze znajomym sprzętem w garści. a tak wielu turystów twierdzi, że meksyk to złodziejski kraj:-(
  8. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:28)
    dokładnie z dachu hotelu:-) dachy meksykańskich domów mają ten duży plus, że są jak najbardziej użytkowe;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:23)
    no parroquia to taki trochę symbol nie tylko san miguel, ale i meksyku... przynajmniej w odniesieniu do tamtejszego baroku. chyba że się mylę?:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (18.09.2009 17:21)
    naród niewdzięczny smoku:-)

    co do nazwy... nie pamiętam:-D pamiętam za to, że przy uliczce od strony tej kamiennej ściany jest (była) rewelacyjna knajpka!:-)