Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 6201

Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki

  1. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 12:25)
    Wiesz Aniu, zastanawiam się i ciekaw jestem bardzo, czy na zdjęciu, które Tobie też się podobało (z czego się cieszę!):

    http://kolumber.pl/photos/show/159309

    są tory, z których bezpowrotnie odjechało znane, czy tory, na które przyjedzie oczekiwane?
  2. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 1:11)
    ...a rajdowcy na taki widok to się cieszą...
  3. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 1:10)
    ...jak kółko to kółko...
  4. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 1:09)
    ...przecież w ogóle wszystkiego używa się na własne ryzyko...
  5. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 1:06)
    ...Pan Samochodzik?
  6. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 1:06)
    ...bo to w Kalifornii nigdy deszcz nie pada, ...w Arizonie ma prawo!
  7. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 1:04)
    ...no, ale nie wszędzie...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 1:04)
    ...budzą zaufanie...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 1:01)
    ...zgadzam się...
  10. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 1:00)
    ...sympatia jest obopólna, ...więc tego, ...tam, ...jakby tu, ...fizyki też uczyłem, ...ale dawno!