Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 6202
Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki
-
...za dobre słowo dzięki, ...ale i wskazane byłoby życzyć dużo energii realizatorom planów nowego wykorzystania łódzkiego EC-1
-
Robercie Arnoldzie Layne, ta ilość Twoich plusów bez wątpienia przyczyni się do poprawy ogólnego bilansu energii twórczej! Dzięki!
-
...fakt, na zakrętach trzeba uważać...
-
...a trochę i z Madmaxa...
-
Arnold, pozwól, że ja za komentarz 5+
-
++++++++
-
...na koronę przyjdzie czas...
-
...ale chyba szybka mu się przekrzywiła...
-
...widocznie wszędzie trafiają się indywidualiści...
-
W niewesołych czasach PRLu (choć i tak byliśmy najweselszym barakiem obozu) o pociągach powstawały sympatyczne piosenki:
"Jeśli chcesz wypocząć
gdzieś w górach czy nad morzem
umówić się ze słońcem
na kilkanaście dni.
staraj się o wczasy,
a potem pędź na dworzec
i kiedy pociąg ruszy,
zaśpiewaj razem z nim.
Gra wesoły pociąg swą piosenkę,
Że aż lecą skry, miasta,
rzeki szybko suną przed oczami.
Kiedy wspólnie wyruszamy
na spotkanie pięknych chwil,
ta piosenka jak przyjaciel jedzie z nami.
Bo piosenka już po chwili
z każdym za pan brat
czas podróży nam umili,
gdy jedziemy w świat,
a zielony sygnał wolną drogę już otwiera nam.
Hej, na wczasy wiezie nas wesoły pociąg!
Wrócisz opalony
i pełen sił do pracy.
W pociągu rozśpiewanym
spotkamy się za rok.
Wczasy nam pomogą
ojczysty kraj zobaczyć,
co zmienia się z dnia na dzień
i cieszy, cieszy wzrok.
Gra wesoły pociąg... "
-
...za dobre słowo dzięki, ...ale i wskazane byłoby życzyć dużo energii realizatorom planów nowego wykorzystania łódzkiego EC-1
-
Robercie Arnoldzie Layne, ta ilość Twoich plusów bez wątpienia przyczyni się do poprawy ogólnego bilansu energii twórczej! Dzięki!
-
...fakt, na zakrętach trzeba uważać...
-
...a trochę i z Madmaxa...
-
Arnold, pozwól, że ja za komentarz 5+
-
++++++++
-
...na koronę przyjdzie czas...
-
...ale chyba szybka mu się przekrzywiła...
-
...widocznie wszędzie trafiają się indywidualiści...
-
W niewesołych czasach PRLu (choć i tak byliśmy najweselszym barakiem obozu) o pociągach powstawały sympatyczne piosenki:
"Jeśli chcesz wypocząć
gdzieś w górach czy nad morzem
umówić się ze słońcem
na kilkanaście dni.
staraj się o wczasy,
a potem pędź na dworzec
i kiedy pociąg ruszy,
zaśpiewaj razem z nim.
Gra wesoły pociąg swą piosenkę,
Że aż lecą skry, miasta,
rzeki szybko suną przed oczami.
Kiedy wspólnie wyruszamy
na spotkanie pięknych chwil,
ta piosenka jak przyjaciel jedzie z nami.
Bo piosenka już po chwili
z każdym za pan brat
czas podróży nam umili,
gdy jedziemy w świat,
a zielony sygnał wolną drogę już otwiera nam.
Hej, na wczasy wiezie nas wesoły pociąg!
Wrócisz opalony
i pełen sił do pracy.
W pociągu rozśpiewanym
spotkamy się za rok.
Wczasy nam pomogą
ojczysty kraj zobaczyć,
co zmienia się z dnia na dzień
i cieszy, cieszy wzrok.
Gra wesoły pociąg... "