Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 6202

Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki

  1. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:57)
    ...za dobre słowo dzięki, ...ale i wskazane byłoby życzyć dużo energii realizatorom planów nowego wykorzystania łódzkiego EC-1
  2. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:50)
    Robercie Arnoldzie Layne, ta ilość Twoich plusów bez wątpienia przyczyni się do poprawy ogólnego bilansu energii twórczej! Dzięki!
  3. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:46)
    ...fakt, na zakrętach trzeba uważać...
  4. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:44)
    ...a trochę i z Madmaxa...
  5. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:43)
    Arnold, pozwól, że ja za komentarz 5+
  6. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:39)
    ++++++++
  7. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:36)
    ...na koronę przyjdzie czas...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:35)
    ...ale chyba szybka mu się przekrzywiła...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:34)
    ...widocznie wszędzie trafiają się indywidualiści...
  10. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 0:32)
    W niewesołych czasach PRLu (choć i tak byliśmy najweselszym barakiem obozu) o pociągach powstawały sympatyczne piosenki:

    "Jeśli chcesz wypocząć

    gdzieś w górach czy nad morzem

    umówić się ze słońcem

    na kilkanaście dni.

    staraj się o wczasy,

    a potem pędź na dworzec

    i kiedy pociąg ruszy,

    zaśpiewaj razem z nim.

    Gra wesoły pociąg swą piosenkę,

    Że aż lecą skry, miasta,

    rzeki szybko suną przed oczami.

    Kiedy wspólnie wyruszamy

    na spotkanie pięknych chwil,

    ta piosenka jak przyjaciel jedzie z nami.

    Bo piosenka już po chwili

    z każdym za pan brat

    czas podróży nam umili,

    gdy jedziemy w świat,

    a zielony sygnał wolną drogę już otwiera nam.

    Hej, na wczasy wiezie nas wesoły pociąg!

    Wrócisz opalony

    i pełen sił do pracy.

    W pociągu rozśpiewanym

    spotkamy się za rok.

    Wczasy nam pomogą

    ojczysty kraj zobaczyć,

    co zmienia się z dnia na dzień

    i cieszy, cieszy wzrok.

    Gra wesoły pociąg... "