Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 6199

Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki

  1. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 2:02)
    ...w sumie masz rację Patrycjo, stary łeb i głupi...
  2. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 2:00)
    ..chyba trzeba jej zwrócić uwagę!
  3. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 1:54)
    ...Martusiu łamiesz mi serce!
  4. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 1:53)
    ...miejmy nadzieję, ze wiosna też nadejdzie!
  5. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 1:51)
    ...tak to widzisz Martusiu jest z aparatami...
  6. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 17:37)
    ...playstation?
  7. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 17:35)
    "...jest miasteczko gdzieś nad rzeczką,
    sympatyczne dość dość miasteczko.
    Za nim preria, a za prerią góry hen..."
  8. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 17:30)
    ...widać tego efekty...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 17:29)
    ++++ za komentarz
  10. pt.janicki
    pt.janicki (14.11.2009 17:27)
    ...spotkałyście?