Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 6198

Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki

  1. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 15:34)
    Hej Sławku, przyłączam się do podziękowań Heni za odwiedziny w EC-1 bo jakoś tak wyszło, że relacja stamtąd to prawie wspólne dzieło (byliśmy tam w tym samym czasie i może się nawet minęliśmy). Jako energetyk to musisz Sławku czuć nastrój elektrociepłowni. Fakt nieco już zniszczonej, ale z szansami na "nowe życie". Zresztą Twoje komentarze zdjęć zawsze są cooooooool....
  2. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 15:25)
    Ukłony dla Pani Snickersowej! Zaintrygowałeś mnie tymi czterema kominami. Długo bawiłeś w Londynie to może chodzi Ci o te kominy: http://kolumber.pl/photos/show/138964
  3. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 15:07)
    ...nawet kilka sztuk...
  4. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 14:36)
    Edyto, EC-1 na pewno się bardzo ucieszyła z Twoich wizyt. Ja też!
  5. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 14:33)
    Marto, w Łodzi jest sporo obiektów wartych zdjęć, zwłaszcza takich jak Ty robisz!
    Dzięki za odwiedziny!
  6. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 14:25)
    ...dać mewom grzędę...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 14:23)
    ...jubilatka/i...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 14:22)
    ...ja to nawet kiedyś próbowałem dorosnąć, ...ale to się nie da!
  9. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 14:05)
    ...zajechać z fasonem przed pałac!
  10. pt.janicki
    pt.janicki (15.11.2009 2:04)
    ...też słyszałem, że polskiej "kawie po turecku" kawa amerykańska mogłaby co najwyżej cukier przynosić...