Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 579

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 17:25)
    Jak my byliśmy, to przez cały tydzień się chmurzyło jak na wielką ulewę, ale deszcz nie spadł ani razu.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 17:07)
    Zamek w Olsztynie jest bardzo ładny, byłam tam kiedyś na pokazach laserowych i zlotach rowerowych.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (08.10.2011 9:35)
    ??
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 23:09)
    Joasiu, czyżbyś była uwięziona w jakiejś wysokiej wieży i czekała na rycerza na białym koniu?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 18:55)
    chamstwo się tu pleni.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 18:41)
    dzięki za zaproszenie.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 17:53)
    elekrtyfikacka pełną "gębą".
  8. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 17:20)
    Mnie ostatnio, przy całym szacunku dla innych miast Polski, powalił swoim urokiem Wrocław.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 17:16)
    to dobrze, trudniej zbłądzić.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 17:15)
    czyli wszystko gra, pomnik upamiętnia, a profesja nie patrzy.