Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 579
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Jak my byliśmy, to przez cały tydzień się chmurzyło jak na wielką ulewę, ale deszcz nie spadł ani razu.
-
Zamek w Olsztynie jest bardzo ładny, byłam tam kiedyś na pokazach laserowych i zlotach rowerowych.
-
??
-
Joasiu, czyżbyś była uwięziona w jakiejś wysokiej wieży i czekała na rycerza na białym koniu?
-
chamstwo się tu pleni.
-
dzięki za zaproszenie.
-
elekrtyfikacka pełną "gębą".
-
Mnie ostatnio, przy całym szacunku dla innych miast Polski, powalił swoim urokiem Wrocław.
-
to dobrze, trudniej zbłądzić.
-
czyli wszystko gra, pomnik upamiętnia, a profesja nie patrzy.
-
Jak my byliśmy, to przez cały tydzień się chmurzyło jak na wielką ulewę, ale deszcz nie spadł ani razu.
-
Zamek w Olsztynie jest bardzo ładny, byłam tam kiedyś na pokazach laserowych i zlotach rowerowych.
-
??
-
Joasiu, czyżbyś była uwięziona w jakiejś wysokiej wieży i czekała na rycerza na białym koniu?
-
chamstwo się tu pleni.
-
dzięki za zaproszenie.
-
elekrtyfikacka pełną "gębą".
-
Mnie ostatnio, przy całym szacunku dla innych miast Polski, powalił swoim urokiem Wrocław.
-
to dobrze, trudniej zbłądzić.
-
czyli wszystko gra, pomnik upamiętnia, a profesja nie patrzy.